R5 5600X için 1200 TL sıvı soğutucu önerisi

Kasam msi mag forge 100r . Sistem hazır sistemdi psu açıkcası bütçe nedeniyle yükseltmemiştim pişmanım. Yine de sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum
Sinerjiden aldınız herhalde. Elinize bütçe geçtiğinde değiştirmenizi öneririm.
Onun dışında sisteminiz çok güzel.

Nedenini açıklayabilir misiniz hocam ilk kez masaüstü aldım , sistem sinerji bright şuan satışta yok biraz yükseltip almıştım ekran kartı da 5800 TL ye geldiği için mutluyum açıkcası. Sıvı soğutma sonrası psu sıkıntı yaşar diyorsunuz da nedenini açıklayabilir misiniz ? Yeterli bir psu olmasa sisteme koymazlar diye düşünmüştüm çok bir bilgim yok açıkcası ne gibi bir sorun yaratır , diğer komponentlere hasar verir mi bilmiyorum. Şuan kullanırken bir sıkıntı yaşamadım açıkcası CPU ısınması dışında

Nedenini açıklayabilir misiniz hocam ilk kez masaüstü aldım , sistem sinerji bright şuan satışta yok biraz yükseltip almıştım ekran kartı da 5800 TL ye geldiği için mutluyum açıkcası. Sıvı soğutma sonrası psu sıkıntı yaşar diyorsunuz da nedenini açıklayabilir misiniz ? Yeterli bir psu olmasa sisteme koymazlar diye düşünmüştüm çok bir bilgim yok açıkcası ne gibi bir sorun yaratır , diğer komponentlere hasar verir mi bilmiyorum. Şuan kullanırken bir sıkıntı yaşamadım açıkcası CPU ısınması dışında
Hocam araştırırsanız çok dandik bir PSU ve piyasadaki en ucuz 650W PSU olduğu için koymuşlar 1660 Super sistemde bile patladıysa sizinkinde patlamaması bir mucize.

Anlıyorum . 400 TL boşa gitse de önemli değil sistem şuana kadar zarar görmedi diye sorun yaşamayacağım anlamına gelmiyor. Corsair almayı düşünüyorum öncelikle psu değiştikten sonra ısı değerlerini tekrar değerlendireceğim. Paylaştığınız konuda sorunun ekran kartı olduğuyla alakalı düzenleme yapılmış yine de 750w sertifikalı bir psu alsam kafam da rahat edecek gibi duruyor. Elimdeki psu yu geri iade edebilir miyim acaba onu öğrensem de iyi olacak.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı