R5 5600X için soğutucu önerisi

Evet hocam ama maalesef bütçemi aşıyor çünkü hem SSD hem Soğutucu hem RAM zaten en aşağı 2500 TL'yi buluyor o yüzden mümkün olduğunca fiyat performans ürünlere bakıyorum.
Eder, görünüm ve çip farkı var.
Ballistix rev e die, o.c performansı bayağı iyi.
Peki dediğim RAM'ler ne kadar iyi veya kaliteli hocam?

Evet hocam ilginçtir ki bu soğutucu hem fiyat performans hem de iyi yorumlar görüyorum siz test etmişmiydiniz tecrübeleriniz mevcut mu acaba?
Ben test ettim 7 ay boyunca. 4.2ghz 1.2v ayarlarda serin serin misler gibi kullandım.

O zaman SE-224-XT mantıklı olur.
SSD konusunda İtopya'nın indirimlerini kaçırmış olmanız üzücü. Diğer parçalarınızda eksik varsa bence almakta acele etmeyin. Belki bir indirim gelir uyguna halledersiniz.

Ballistix 3200 CL16 RAM'ler de oldukça iyi. Ben de onlardan aldım.

SSD konusunda aciliyet varsa 2. ele kesinlikle bakmanızı öneririm. Uyguna kapalı kutu SSD bulabilirsiniz. (XX Forumu öneririm.)

Kasa fanı ihtiyacınız olursa da beni etiketleyebilirsiniz.

Teşekkür ediyorum cevabınız için sadece şunu sorayım sizce "Team T-Force Vulcan TUF Gaming 8x2 16 GB 3200 MHz CL16" RAM'leri almak mantıklı mı?

Teşekkür ediyorum cevabınız için sadece şunu sorayım sizce "Team T-Force Vulcan TUF Gaming 8x2 16 GB 3200 MHz CL16" RAM'leri almak mantıklı mı?
Doğru fiyata tabi mantıklı.
Ballistix'ler 1000 lira civarındayken bence 850 TL üstü verilmemeli.

Doğru fiyata tabi mantıklı.
Ballistix'ler 1000 lira civarındayken bence 850 TL üstü verilmemeli.
Bu bahsettiğim RAM'ler 945 TL sizce alınır mı? Fiyatını hakeder mi? Eğer kötüyse herhangi bir düzgün performans vermiyorsa dediğiniz RAM'leri almaya çalışacağım

Bu bahsettiğim RAM'ler 945 TL sizce alınır mı? Fiyatını hakeder mi? Eğer kötüyse herhangi bir düzgün performans vermiyorsa dediğiniz RAM'leri almaya çalışacağım
Bence almayın. 90 lira fazlaya Ballistix alın. Daha kaliteli çünkü. O RAM'lerin overclock performansını tam olarak bilmiyorum ama Ballistix en iyilerden. Ayrıca, overclock yapmayacaksan 3200 MHz CL16 olduktan sonra çok önemli değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…