R5 5600X için termal macun önerisi

kanyewest

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
İşlemci
Ryzen 5 5600X
Merhaba, işlemcime termal macun sürmem gerektiğini öğrendim fakat hakkında bir bilgi sahibi değilim. Termal macun önerisi yapar mısınız? Bütçe sınırım yok.

Merhaba, işlemcime termal macun sürmem gerektiğini öğrendim fakat hakkında bir bilgi sahibi değilim. Termal macun önerisi yapar mısınız? Bütçe sınırım yok.

Gerçekten bütçe sınırın yoksa ve sağlam bir şeyler arıyorsan Thermal Grizzly Kryonaut TG-K-001-RS 1 gr Termal Macun Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

6G macuna niye 400 lira hocam? Bilgisayarcı mı bu adam 1gr macun sene de bir kere yenileseniz 2-3 sene idare eder. 400 lira vermek mantıksız değil mi?

Dostlar önerdiklerinizi bulamadım. Hemen halledeyim diye çalışanın önerdiğini aldım. Zalman adlı markanın bir ürünü. İyi midir sizce?

Dostlar önerdiklerinizi bulamadım. Hemen halledeyim diye çalışanın önerdiğini aldım. Zalman adlı markanın bir ürünü. İyi midir sizce?

Değil, Zalman'ın macunları genelde ısındığında etkisini çabucak kaybediyor. Yakın çevrende en çok bulabileceğin belki Arctic MX-4 bulursun.

Kullandığım ve bir daha asla yüzüne bile bakmayacağım macun. 1 sene sonunda yenileyeyim diye açtığım bilgisayarda işlemciyle beraber çıktı fan. Taş gibi olmuş macun sadece 1 senede. Şansıma işlemci çöp olmadı.
Model hakkında birkaç konu görmüştüm ve iyi dönüşler vardı. Ben de kullandım az önce.

Geri
Yukarı