R5 5600X RX 6700 XT sistem nasıldır?

Çok daha üstün bir sistem. Ancak giriş seviyesi X570 anakart almak yerine orta seviye B550 almak daha mantıklıdır.

Öte yandan mevcut sistemin hala birkaç yıl gideri varken ekran kartı kıtlığında böyle bir parayı bayılmak mantıklı değil.
Bir kaç yıl mı? RX 570 ile bile hala 1080P'de akıcı oyun deneyimi yaşanıyor o sistem yeni jenerasyona kadar götürür XSS'in GPU'suna bakılıp yorum yapılırsa.

Bir kaç yıl mı? RX 570 ile bile hala 1080P'de akıcı oyun deneyimi yaşanıyor o sistem yeni jenerasyona kadar götürür XSS'in GPU'suna bakılıp yorum yapılırsa.

İnsanların beklediği performans düzeyi (1080p ultra grafik vb.) ve kullanım amacı farklı. Ayrıca "birkaç" sıfatının tam olarak sayı karşılığı yok. Konuyu başka yere çekme lütfen. Benim demek istediğim mevcut sistemin herkes için iyi bir gaming performansı sunacağıdır. Sonuç olarak, hala bazı insanların rüyasında topladığı bir sistemin değiştirilmesinin gereksiz olduğunda hemfikiriz. Hele ki çip arzının yetersiz olup fiyatların şiştiği bir anda basbayağı hata olur.

İnsanların beklediği performans düzeyi (1080p ultra grafik vb.) ve kullanım amacı farklı. Ayrıca "birkaç" sıfatının tam olarak sayı karşılığı yok. Konuyu başka yere çekme lütfen. Benim demek istediğim mevcut sistemin herkes için iyi bir gaming performansı sunacağıdır. Sonuç olarak, hala bazı insanların rüyasında topladığı bir sistemin değiştirilmesinin gereksiz olduğunda hemfikiriz. Hele ki çip arzının yetersiz olup fiyatların şiştiği bir anda basbayağı hata olur.
Konuyu başka yere çektiğimden değil arkadaşın aklında daha iyi bir fikir oluşması için XSS ve RX 570 örneğini verdim. 7 sene yeterli düzeyde performans alır Ultra ayar takıntısı yoksa. ben de değiştirilmemesi taraftarıyım.

Konuyu başka yere çektiğimden değil arkadaşın aklında daha iyi bir fikir oluşması için xss ve RX 570 örneğini verdim. 7 sene yeterli düzeyde performans alır Ultra ayar takıntısı yoksa. Bende değiştirilmemesi taraftarıyım.

Ben komple setupımı değiştireceğim için uzun zamandır toplama PC bakıyorum çünkü bu hazır PC de yükseltme yapamıyorum çünkü kasa mühürlü ve alalı 2 yıl oldu oyunlarda yüksek FPS vermemeye başladı mesela Cyberpunk almıştım büyük hevesle RTX'i geçtim Ultra bile değil yüksek ayarlarda bile kasıyor ayarları ortaya alıp oynadığım zamanda tadı çıkmıyor bende daha kaliteli bir görüntü ve oyun deneyimi için toplama PC almaya karar verdim en azından bir şey oldumu upgrade etme şansım var fakat bu kasaya yok.
2060'tan 6700xt'ye geçmeğe değmez bence. Kesinlikle fark var ama değmez.
Neden değmez? Ne gibi birşey olur
Çok daha üstün bir sistem. Ancak giriş seviyesi X570 anakart almak yerine orta seviye B550 almak daha mantıklıdır.

Öte yandan mevcut sistemin hala birkaç yıl gideri varken ekran kartı kıtlığında böyle bir parayı bayılmak mantıklı değil.

Hazır sistem olduğu için B550 yok ASUS Prime B450 serisi vardı bende o yüzden X570 aldım.
İyi varsa geliştiremiyor mu?

Kasa biraz eh onun dışında iyi gibi.
Maalesef geliştiremiyorum çünkü kasa mühürlü ve fps değerleride şuanki oynadığımız oyunlara göre düşük bendede biraz kalite ve fps takıntısı var toplama bilgisayar bundan daha iyidir bence

X570 b550 den daha iyi bir anakart değilmi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı