R5 5600X - RX 6700XT sistem nasıldır?

Hocam biraz baktım da 4K fark var ekran kartları arasında tek alırsak kasa dışında aynı zaten PC'ler 2.5k fazla verip almaya değer gibi.

Ben de buna benzer bir sistem ile mantis 6800 arasında kalmıştım. Fakat bütçem olmadığı için mantis-6800 alacağıma monitor ekledim ve RX 6700 XT ve i5-12400F sistem aldım. Ama bütçem olsa kesinlikle 6800'lü olanı alırdım, düşünmene bile gerek yok bence bütçen varsa.

Ben de buna benzer bir sistem ile mantis 6800 arasında kalmıştım. Fakat bütçem olmadığı için mantis-6800 alacağıma monitor ekledim ve RX 6700 XT ve i5-12400F sistem aldım. Ama bütçem olsa kesinlikle 6800'lü olanı alırdım, düşünmene bile gerek yok bence bütçen varsa.
Hocam benim de öyle valla yani bütçem yaklaşık 21k fakat 3800 TL'ye monitör alacağım o yüzden öbürünü almayı düşünüyorum fakat kasayı alıp 3-4 ay sonra monitör de alabilirim

Hocam benim de öyle vallahi yani bütçem yaklaşık 21k fakat 3800 TL'ye monitör alacağım o yüzden öbürünü almayı düşünüyorum fakat kasayı alıp 3-4 ay sonra monitör de alabilirim.

Ben de 3-4 ay sonra monitor alacaktım fakat böyle bir sistem alıp keyfini sürmemek olmuyor ağıza kolay geliyor fakat 3-4 ay gerçekten uzun bir süre ben dayanamazdım. :D Doğrusu beni de arkadaşlar ikna etti ama aklım hâla RX 6800'lü sistemde :)

Ben de 3-4 ay sonra monitor alacaktım fakat böyle bir sistem alıp keyfini sürmemek olmuyor ağıza kolay geliyor fakat 3-4 ay gerçekten uzun bir süre ben dayanamazdım. :D Doğrusu beni de arkadaşlar ikna etti ama aklım hâla RX 6800'lü sistemde :)
Bende laptop var hocam şuan 1650 ekran kartlı o yüzden çok sıkıntı olmaz diye düşünüyorum beklemek.

Hayırlı olsun.
Biraz daha zorlayabilirsen 2x16 RAM'ler daha güzel olabilir üzmez ve yormaz.
İleride bunu mutlaka yapacağım ama bütçemi aşmak istemiyorum zaten Kasaların en sevdiğim yanı istediğin gibi özelleştirme yapabiliyorsun anakartım da müsait

Fiyatı pahalı daha kaliteli parçalarla RX 6800 sistem vardı.
Hala duruyormuş.
6700'lü sistemlerde ortalama 15k falan oluyor.
Fiyatı 20.500 ₺ ben zaten bu sistemi 21e topladım bir de bunda monitör yok ve Anakart güzel değil

Hocam sizce bu sistemi mı almak daha mantıklı Rraenee-6700XT / INTEL i5-12400F / ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB OC GDDR6 / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR yoksa sizin dediğiniz sistemi almaya değer mi 2.5k farkla
Mantis tabii ki arada 3k fark var ama değecektir

Sistem güzel ama RAM leri kit olarak al.
Fark eden bir şey yok ki lit almışım veya almamışım

İleride bunu mutlaka yapacağım ama bütçemi aşmak istemiyorum zaten Kasaların en sevdiğim yanı istediğin gibi özelleştirme yapabiliyorsun anakartım da müsait

Fiyatı 20.500 ₺ ben zaten bu sistemi 21e topladım bir de bunda monitör yok ve Anakart güzel değil

Mantis tabii ki arada 3k fark var ama değecektir

Fark eden bir şey yok ki lit almışım veya almamışım
Pardon hocam yanlış yazdim

Geri
Yukarı