R5 5600X sistem alınır mı?

@messinicocugu Hocam bu önermiş olduğunuz sistemde 5600x kullansak olur mu? Ve RAM olarak arkadaşım bunu satıyor. Onu alsam olur mu? Ömür boyu garantili dedi kendisi var mı böyle birşey :) Seçmiş olduğum işlemci, ram uyar mı önerdiğin anakartla?

@messinicocugu Hocam bu önermiş olduğunuz sistemde 5600X kullansak olur mu? Ve RAM olarak arkadaşım bunu satıyor. Onu alsam olur mu? Ömür boyu garantili dedi kendisi var mı böyle bir şey :) Seçmiş olduğum işlemci, RAM uyar mı önerdiğin anakartla?

Olur hocam dediğinizi şekilde de alabilirsiniz.

Önerdiğiniz sistemi almaya karar verdim.Gerçekten takdire şayan bir sistem önermişsiniz.Teşekkürlerimi sunarım.

Daha sonra deneyimleriniz paylaşır mısınız. Alacağınız sistemle ilgili. Şimdiden teşekkürler.
Yaklaşık 2 ya da 3 hafta sonra satın alacağım. Deneyimlerimi paylaşırım ileriki zamanlarda.

Bu sistemi topla.

Hocam AMD'nin kartlarının genel olarak driver sorunlari olduğu söyleniyor. İleride falan herhangi bir sıkıntı yaşatmaz bana değil mi?

Son düzenleme:
Yaklaşık 2 ya da 3 hafta sonra satın alacağım. Deneyimlerimi paylaşırım ileriki zamanlarda.

Hocam AMD'nin kartlarının genel olarak driver sorunlari olduğu söyleniyor. İleride falan herhangi bir sıkıntı yaşatmaz bana değil mi?

Yok hocam RX6600 serisi güzel forumda zaten şu an sorunsuz kullanan onlarca kişi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı