R5 5600X sistem donuyor

qualfy

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarı açıyorum. Ekranda 1-2 saniye sonra büyük büyük kareler çıkıyor. "Bip bip bip bip bip" sesler geldi kulaklıktan. Sonra PC çalışmaya devam ediyor. Performans sıkıntısı olmadığını düşünüyorum.

R5 5600X
3060 Ti.
2x8 2997 MHz RAM

Bu sistemle Valorant'ta 1000 FPS'e çıktığı oluyor. En az 240 en ortalama 340'da geziyor. (En düşük ayarlar.)
Bu arada ekran kartının PCB's,i hani sarı iğne gibi kısımları var ya, 1 tanesi eksikti yanlış görmediysem. Yardımlarınızı bekliyorum.
(Anakartı, işlemciyi değiştirdim fakat temiz kurulum yapmadım. Etkisi olabilir mi?)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı açıyorum. Ekranda 1-2 saniye sonra büyük büyük kareler çıkıyor. "Bip bip bip bip bip" sesler geldi kulaklıktan. Sonra PC çalışmaya devam ediyor. Performans sıkıntısı olmadığını düşünüyorum.

R5 5600X
3060 Ti.
2x8 2997 MHz RAM

Bu sistemle Valorant'ta 1000 FPS'e çıktığı oluyor. En az 240 en ortalama 340'da geziyor. (En düşük ayarlar.)
Bu arada ekran kartının PCB's, i hani sarı iğne gibi kısımları var ya, 1 tanesi eksikti yanlış görmediysem. Yardımlarınızı bekliyorum.
(Anakartı, işlemciyi değiştirdim fakat temiz kurulum yapmadım. Etkisi olabilir mi?)

Olabilir. Bence temiz kurulum yapıp tekrar deneyin eğer sorun devam ederse başka çözüm ararız.

Geri
Yukarı