R5 5600X sistem RDR2'de kaç FPS verir?

İşletim sistemi
Windows 10

Jexsy

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Kingston HyperX Fury 3600Mhz 1x16 RAM DDR4
SSD veya HDD modeli
James Donkey 480GB SSD
Ekran kartı
Nvidia GeForce GTX 1660 Ti 8GB
Anakart
B450 TOMAHAWK MAX
İşlemci
R5 5600X
C: SSD'sini yazmayı unuttum: Kingston NV2 SNV2S/500G PCI-Express 4.0 500 GB M.2 SSD
(Ekran kartı 6gb yanlış yazmışım)

Öncelikle parçalarım ile ilgili (overclock) vesaire gibi şeyler pek bilmiyorum. Yapmayı ekran kartı verimidir RAM verimidir işlemci vesairedir böyle biraz yükseltme şansımız var ise FPS konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Sizce bu bilgisayarım ile en çok hangi kaliteye çekerek rahat oynayabilirim? Ekran 75Hz o yüzden 75-80 aralığı FPS olacak şekilde en kaliteli ayarlarda oynamayı düşünüyorum tavsiyelere açığım.

Son düzenleme:
5600X çok güçlü bir işlemci ona 3060ti RX 6700XT dozajlarına kart takmanız gerekiyor darboğaz olmaması için ama monitöre daha öncelik verin.
Ramdende bir tane daha aynısından takıp 32 yaparsanız tadından yenmez.
SSD'ye M2 takarsanız.

C: SSD'sini yazmayı unuttum: Kingston NV2 SNV2S/500G PCI-Express 4.0 500 GB M.2 SSD.

Öncelikle parçalarım ile ilgili (overclock) vesaire gibi şeyler pek bilmiyorum. Yapmayı ekran kartı veri midir RAM veri midir işlemci vesairedir böyle biraz yükseltme şansımız var ise FPS konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Sizce bu bilgisayarım ile en çok hangi kaliteye çekerek rahat oynayabilirim? Ekran 75Hz o yüzden 75-80 aralığı FPS olacak şekilde en kaliteli ayarlarda oynamayı düşünüyorum tavsiyelere açığım.

1660 Ti 6 GB 8 değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı