R5 5600X sistemde Big Sur'da Wi-Fi çalışmıyor

Hocam olmaması için bir neden yok, sonrasında tekrar bakacağım. Birisinde başka bir kext kullanarak yapmıştım ama hatırlayamadım.

Hocam olmaması için bir neden yok, sonrasında tekrar bakacağım. Birisinde başka bir kext kullanarak yapmıştım ama hatırlayamadım.
Peki siz daha iyi bilirsiniz şöyle söyleyim, Bluetooth ikonu bile aktif değil birde cihaz güncelleştirmeler gelmiş Update yapsam sorun olur mu ? En çok bunu merak ediyorum.

Son düzenleme:
Hocam kext konusunda iki ihtimal daha var, onları da yarın deneriz.
Deneyin hocam.

Son düzenleme:
@e.n.e.s Maalesef hocam çalışmıyor.
@e.n.e.s Hocam selamlar işlemci adını işlemek istiyorum bilinmeyen işlemci yazıyor hakkında diyince, ve bir sorum daha olacak size 32 bit ve 64 bit program kurabilirmiyim ?
Catalina da 64 bit'e geçilmişti 32 bit çalıştırmayacağı söylenmişti. 32 bit programın çalışması için ne yapmak gerekir ?

Son düzenleme:
Şu an evde değilim hocam eve gidince anlatırım, Bluetooth da neden çalışmadı pek anlamış değilim. 32 bit büyük ihtimalle çalışmaz, çalıştırmak için yöntemler var mıdır bilemiyorum ama olsa da çok sağlıklı çalışacağını sanmam.

Şu an evde değilim hocam eve gidince anlatırım, Bluetooth da neden çalışmadı pek anlamış değilim. 32 bit büyük ihtimalle çalışmaz, çalıştırmak için yöntemler var mıdır bilemiyorum ama olsa da çok sağlıklı çalışacağını sanmam.
Evet Bluetooth'u çözemedik işlemci adını falan işleyebilirsek güzel olur.

Geri
Yukarı