R5 5600X ve GTX 1050 Ti CS2'de nasıl performans verir?

İşletim sistemi
Windows 11

mustafa777

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. CS2'de nasıl performans verir denemedim. Kısıtlamam var. Kalkınca deneyebileceğim ama merak ediyorum.
PC özellikler:
  • GTX 1050 Ti
  • R5 5600X.
  • 2x8 = 16 GB RAM
  • M.2 SSD.
  • ASUS TUF Gaming B450M Plus 2 4400MHz.

Ekran kartı kısıtlamasına uğrarsın. CS:GO'da öyle bir durum yoktu fakat maalesef CS 2 RTX 2060'ları bile %80+ kullanıma çıkartıyor en düşük ayarlarda.

Ekran kartı kısıtlamasına uğrarsın. CS:GO'da öyle bir durum yoktu fakat maalesef CS 2 RTX 2060'ları bile %80+ kullanıma çıkartıyor en düşük ayarlarda.

Video testleri mevcut rahatça oynarsın zaten, CS:GO olsa ekran kartını yükseltmene gerek yok derdim lâkin CS2 olunca yükseltmende fayda olacaktir.

İşlemci RAM SSD yürü ya kulum derken ekran kartı dur abi belim ağrıyor diyebilir. Bir upgrade şart gibi.

Evet ekran kartı değiştireceğim ama zor bıraz aslında zorda degıl aslında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu adam baska işlemci kullanıyor diye biliyorum

R7 5800X3D ve 32GB ram kullanıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alacağı FPS değerleri çok farklı olmayacak. Kart 1050 Ti. Test de 5 gün önce yapılmış zaten. Beğenmedim basmanıza gerek yoktu.

Beğenmediim basmadım ama eger yanlıslıkla bastıysam ozur dılerım teşekkür ederim yardımcı oldugunuz ıcın duzeltme yapayım begenmedımı ben basmadım adaşım basmış

Yeni konular

Geri
Yukarı