R5 7500F RX 6750 XT 1080p monitör ile darboğaz yapar mı?

Böyle bir durum yok ve darboğaz da olmaz. 5800X3D'ye denk 7500F dediğimiz işlemci.
Şöyle bir durum var, 27 inchde m2'ye düşen birim pixel sayısı azalıyor, bu da tabi ki görüntü keskinliğini etkiliyor. (1080p için geçerli) Pixel nerede yoğun olursa görüntü o kadar güzel olur. Pixel sayma denilemez ama 24 inch ile farkı yok da denilemez.

Şöyle bir durum var, 27 inchde m2'ye düşen birim pixel sayısı azalıyor, bu da tabi ki görüntü keskinliğini etkiliyor. (1080p için geçerli) Pixel nerede yoğun olursa görüntü o kadar güzel olur. Pixel sayma denilemez ama 24 inch ile farkı yok da denilemez.
"Farkı yok" gibi bir şey söylemedim ve onu ben de akıl edebiliyorum bilader ama "pikseller sayılıyor" gibi saçma bir kanı var forumda. Tamamen palavra. Dibine girmediğin sürece sorun yok.

"Farkı yok" gibi bir şey söylemedim ve onu ben de akıl edebiliyorum bilader ama "pikseller sayılıyor" gibi saçma bir kanı var forumda. Tamamen palavra. Dibine girmediğin sürece sorun yok.
1. monitörüm 27 inç 1080p 2. monitörümde 23 inç 1080p öyle piksel sayılma durumu falan yok gayet güzel 27 inç.

"Farkı yok" gibi bir şey söylemedim ve onu ben de akıl edebiliyorum birader ama "pikseller sayılıyor" gibi saçma bir kanı var forumda. Tamamen palavra. Dibine girmediğin sürece sorun yok.
Farktan kasıtla "pixeller sayılıyor" sözünü işaret ettim. Pikseller sayılıyor ifadesinin kullanılmasının nedeni de görüntüdeki keskinliğin bozulması, bu yüzden bu denli ifade kullanılıyor. Ben de diyorum ki o kadar değil ama görüntü keskinliğinde 27 inçten 24 inçe bozulma var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı