Oyun R5 7600X RX 7900 XT Valorant düşük ayarlarda 500 FPS normal mi?

XMP açık hocam arka planda uygulama çalıştırmıyorum çok bunaltıcı olduğu için BIOS'a yarın bir göz atacağım dediğiniz olay için.

Öneriniz nedir sürücü açısından veyahut BIOS ayarları açısından.

Nasıl yani? Daha az FPS almanıza neyin sebep olduğunu tüm ihtimalleri deneyerek bulabilirsiniz. Sıcaklıklar bile performansın düşmesinde sebep olabilir.

XMP açık hocam arka planda uygulama çalıştırmıyorum çok bunaltıcı olduğu için BIOS'a yarın bir göz atacağım dediğiniz olay için.

İşletim sistemi farkıda olabilir Windows 11 ile 10 arasında. Ek bir detay olarak eklemek isterim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şurada gösterilen ayarı yapmayı deneyebilirsiniz ek olarak.

Son düzenleme:

Eve geçince bakacağım sağ olun.

Eve geçince bakacağım sağ olun.

Ne yaptınız gelişme var mı? Afterburner ile ULPS kapatmaya ek olarak minimum boost frekansını yükseltmeyi deneyebilirsiniz.

Şu postta kendi kartım için nasıl yaptığımı anlattım.

Minimum frekans yükseltme işini AMD adrenalin yazılımı ya da moreclocktool üzerinden de yapabiliyorsunuz.

1080p 2 k ya alınca da 400 450 alıyor.

Hocam sorun sistemin videosu var ve aralarında FPS farkı 200 300 FPS arası sorunum burada onun dışında FPS'le bir sorunum yok.
Hocam sorunu çözebildiniz mi? benim de sorunum aynı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…