R5 M330 kullanılmıyor

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Selamlar, birkaç günlüğüne evden ayrıldım. Laptop ile zaman geçirmek için Minecraft oynayacaktım ancak hiçbir şekilde AMD ekran kartını çalıştıramıyorum. Aşağıda ki SS'te gördüğünüz üzere devreye girmiyor oyunda. Bunu nasıl ayarlayabilirim? Gül gibi laptopla kasarak oyun oynamak koyuyor.

1616848028327.png

Evet şarjda. Dediğim gibi işe yaramadı. :(

Bunu da dener misiniz hocam?

İşe yaramadı. Benim aklıma şu geldi. Minecraft fazlasıyla RAM tüketen bir oyun. AMD ekran kartı RAM Bulamadığı için çalışmıyor olabilir mi?

İşe yaramadı. Benim aklıma şu geldi. Minecraft fazlasıyla RAM tüketen bir oyun. AMD ekran kartı RAM bulamadığı için çalışmıyor olabilir mi?

Sanmıyorum hocam. Sizin kartınızı kullanan kişiler bu yöntemi yaptıktan sonra sorunlarının çözüldüğünü belirtmişlerdi. Cihazınızda bir sorun olabilir.

Ben anlayamıyorum, Brave tarayıcısını kullanırken ve video izlerken kullanılıyor. Oyunda kullanılmıyor. Bu işte bir sorun olmalı. @Recep Baltaş, rica etsem yardım eder misiniz?
@MisakiTaro hocam, bu sorunu nasıl çözebileceğime dair bir bilginiz var mıdır?
@Chitoge Kirisaki, CraftRise sunucusuna girince Intel, başka sunucuya TLauncher ile girince düzeldi. :D Böyle saçma bir şey görmedim.

Geri
Yukarı