R5 M330 laptop ne kadar eder?

Hemen hemen aynı bİlgisayara sahibiz. Performans açısından berbat bir bilgisayar. Bu tür laptopların fiyatları kazık olur ben sıfırını 3.500 tl'ye almıştım. 4500 fazla gelir hele böyle bir bilgisayara. 3200 kafi bence.
Hocam nasıl berbat ? Valorantta vesaire cs go da 100 fps üstü alıyordum. Cs işlemci bazlı olduğu için arada drop giriyordu. Valoda hiç problem yaşamadım. Ayrıca fifa 21 pes 21 gibi oyunları da oynattı hafif donmalar ile. Ben beğeniyorum bilgisayarı. Ama devir değişti. Artık satmam gerek. Artık oyunlar , işletim sistemleri daha iyi gereksinim istiyor. Bende ekranı sıfır olarak yaptırayım. Formatı attırayım. En az 4.000 TL olarak satmayı istiyorum.
Hocam şuan 2. El sorunsuz olarak 4.500 satılıyor. Üretimi olmadığı için pahaliya gider. 3.200 çok az.
Hocam yerine alabileceğim performanslı bilgisayar varmı ? Dizüstü masaüstü farketmez. 4000 TL olup bundan daha iyi performans versin yeter. 2. El de olabilir. Güvenilir olmak kaydıyla.

Hocam nasıl berbat ? Valorantta vesaire cs go da 100 fps üstü alıyordum. Cs işlemci bazlı olduğu için arada drop giriyordu. Valoda hiç problem yaşamadım. Ayrıca fifa 21 pes 21 gibi oyunları da oynattı hafif donmalar ile. Ben beğeniyorum bilgisayarı. Ama devir değişti. Artık satmam gerek. Artık oyunlar , işletim sistemleri daha iyi gereksinim istiyor. Bende ekranı sıfır olarak yaptırayım. Formatı attırayım. En az 4.000 TL olarak satmayı istiyorum.

Hocam yerine alabileceğim performanslı bilgisayar varmı ? Dizüstü masaüstü farketmez. 4000 TL olup bundan daha iyi performans versin yeter. 2. El de olabilir. Güvenilir olmak kaydıyla.
4.000 olup bundan daha iyi performans veren bilgisayar olsa ilk ben alırım. Maalesef yok.

4.000 olup bundan daha iyi performans veren bilgisayar olsa ilk ben alırım. Maalesef yok.
Tek çare yaptırmak o zaman. Ama hocam değmez gibi hissediyorum. En az 500 tl olucak. Satıp yenisini almak daha mantıklı gibi duruyor. Veya birine 5.000 tlye de verebilirim. Belki öyle biri çıkar.

Tek çare yaptırmak o zaman. Ama hocam değmez gibi hissediyorum. En az 500 tl olucak. Satıp yenisini almak daha mantıklı gibi duruyor. Veya birine 5.000 tlye de verebilirim. Belki öyle biri çıkar.
Şansınızı deneyin. Ama 5.000 alıcı çıkacağını sanmam. 4.500 koyarsınız. 500 TL onarma maaliyeti size kalan 4.000. Ama satmanızı tavsiye etmiyorum.

Ben niye alamıyorum.

Ben niye alamıyorum.
Orasını bilmiyorum. Ama tek problemi fazla ısınması. Ve tahminimce kasma ve droplarda burdan geliyor. Güçlü bir soğutucu ile o da hallolur. Ben fps yükseltimi için tüm oyunların videolarını izledim. Her şeyi tek tek denedim. En düşüğe çek. Şunu yap. Bunu yap. Derken artık fps en fazla ne kadar oluyorsa oldu. Ben bozmasaydım her şey daha güzel olabilirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı