R5 M330 sistemde GTA V performansı arttırma

ryuklighto11

Centipat
Daha fazla  
Sevgili dostlar, benim sistem orta bir sistem. Tüm ayarlar normalde. Sizden bildiğiniz başka bilgiler FPS arttırmak için varsa rica ediyorum.
PC sistemim laptop.

Screenshot_46.png

Screenshot_47.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Orta ayarlarda kaç FPS veriyor?
Orta ayarlada hiç test etmedim ama en düşükde 30 35 fps
Donanımsal olarak diyorsan laptoplarda RAM arttırıp SSD takmaktan başka yapabileceğin çok bir şey yok. Termal macununu yenilersin o kadar.
ram 4 idi 8 yaptım depolama hardisk idi ssd yaptım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum yardımın için teşekkür ederim ama bu ayarları yapmaktansa Minecraft oynamayı tercih ederim yardımın için genede sağ ol

Belgeler > Rockstar Games > GTA V konumuna gelip settings.xml dosyasını not defteriyle birlikte aç. Ondan sonra ShadowQuality değerini 0 yap.

ram 4 idi 8 yaptım depolama hardisk idi ssd yaptım

Dostum yardımın için teşekkür ederim ama bu ayarları yapmaktansa Minecraft oynamayı tercih ederim yardımın için genede sağ ol
8 RAM yine yetersiz çözünürlüğü 720p yap. Ekran kartını OC yap en azından 30 altına düşmez yüksek bir artış bekleme ama OCden ona göre soğutmayı ayarla. +60 FPS istiyorsan videodakini yap. Sistem ayrıca orta falan da değil giriş seviyesi. İmzam da ki sistemde(GTX 950M)GTA V SP 45-50 FPS ben alıyorum zaten o ekran kartı ile çok bir şey bekleme. O ayarlar beni bile cezbetti eğer online de sıkıntı çıkarmıyor ise yapacağım. Acı ama gerçek ayar beğenmiyorsan başka bir oyun oynaman/başka bir sistem gerekiyor.

8 RAM yine yetersiz çözünürlüğü 720P yap. Ekran kartını OC yap en azından 30 altına düşmez yüksek bir artış bekleme ama OC'den ona göre soğutmayı ayarla. +60 FPS istiyorsan videodakini yap. Sistem ayrıca orta falan da değil giriş seviyesi. İmzam da ki sistemde(GTX 950M)GTA V SP 45-50 FPS ben alıyorum zaten o ekran kartı ile çok bir şey bekleme. O ayarlar beni bile cezbetti eğer Online'de sıkıntı çıkarmıyor ise yapacağım. Acı ama gerçek ayar beğenmiyorsan başka bir oyun oynaman/başka bir sistem gerekiyor.

Çözdüm senin dedkilerini yaptım 720P yaptım oyunu bir de o HZ ayarlamanın üstünde bir ayar var onu 4:3 aldım oyun daha güzel ve daha akıcı oldu.

Geri
Yukarı