R53500X neden stok yok?

Bütçe
1450
Geri vermek istersem sorun olur mu hizmet kalitesi nasıl.

Gerçekten muhteşemsin tecrübeni sunduğun için teşekkürler ben bir ürün almadan önce çok araştırım çünkü sonra başa çok bela oluyor. AMD r 3500X harika bir işlemci çünkü kötü yorum okumadım tek sorunu overclock yaparken fazla ısınması onu da daha iyi bir fan ile çözerim.

Evet stok fan kullanmanı tavsiye etmem ben 4.1 GHz de kullanıyorum fakat kasanın soğutması iyise yük altında 60 - 65 derece arasında kullanıyorum stok fan ile.

Evet stok fan kullanmanı tavsiye etmem ben 4.1 GHz de kullanıyorum fakat kasanın soğutması iyise yük altında 60 - 65 derece arasında kullanıyorum stok fan ile.

Bu ayın sonunda ellime maaşı alıyorum bu fiyata tavsiye edebileceğin AM4 soket işlemci var mı ? Stok gelmedi bir alternatif olsun isterim.

Bu ayın sonunda ellime maaşı alıyorum bu fiyata tavsiye edebileceğin AM4 soket işlemci var mı? Stok gelmedi bir alternatif olsun isterim.

Çoklu çekirdek performansı olarak bunu.

Bütçe artırırsan bunu tavsiye ederim.

Çoklu çekirdek performansı olarak bunu.

Bütçe artırırsan bunu tavsiye ederim.

Bu ikisini herkes tavsiye ediyor ama 2600 ısınma sorunu çok fazlaymış bazı şikayetlere rastladım 3600 de 3500Xden farklı olmamasına göre çok pahalıymış sen ne dersin?

Bu ikisini herkes tavsiye ediyor ama 2600 ısınma sorunu çok fazlaymış bazı şikayetlere rastladım 3600 de 3500XDEN farklı olmamasına göre çok pahalıymış sen ne dersin?

3600 yayın ve render konusunda çok iyi bir işlemcidir aynı zamanda oyun fakat ortalama bir oyuncu iseniz yanı yayın veya render yapmayacaksanız R5 3500X alabilirsiniz ama emin olun aralarında fark var.

Yeni konular

Geri
Yukarı