R6 FPS arttırma

Kainny

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
gabenin öz oğlu
Arkadaşlar sistemim:

i5 660 3.33 GHz
AMD Radeon HD 6350
8 GB RAM.

Böyle çöp bir sistemim var R6'yı 25 render scaling ve en düşük ayarlarda 640x480 oynuyorum ama Max FPS'im 20. Artık oyunu iade de edemiyorum nasıl FPS'imi arttırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani modlanmış. Windows Defender kaldırılmış vb. Ayrıca PC'yi ilk aldığındaki işletim sistemini yükle diyorum. Yada Windows 7'de oluyorsa Windows7'de kullan.
Tamamdır sağolun. Kullanacağım. Ancak güvenlik açıkları olabilirde umrumda değil. :d

Bu arada çözüm olarak işaretlediğin için teşekkürler ancak daha denemeden çözüm olarak işaretlemen pek uygun olmaz. İşareti kaldır dediğim işe yararsa işaretlersin yine :)
Tamamdır sağolun. Kullanacağım. Ancak güvenlik açıkları olabilirde umrumda değil. :d
Yok olmaz. Yani olur tabii de sadece oyun için kullan Windows 7'yi.

Bu arada çözüm olarak işaretlediğin için teşekkürler ancak daha denemeden çözüm olarak işaretlemen pek uygun olmaz. İşareti kaldır dediğim işe yararsa işaretlersin yine :)

Yok olmaz. Yani olur tabii de sadece oyun için kullan Windows 7'yi.
Tamam. Bu arada nasıl Windows 10 sistemimi optimize edeceğim?

Tamam. Bu arada nasıl Windows 10 sistemimi optimize edeceğim?
Hayır optimize edilmiş Windows 10'ların .iso'ları olur. Ama yine de en yüksek FPS için(oyun ile uyumluysa) Windows 7 kullanın. Desteği bitti diyorsanız çok şüpheleniyorsanız Windows 8.1. Ama Windows 7 kullan derim. Güvenlik sorunu olsa da asla internete bağlama oynarsın.

Hayır optimize edilmiş Windows 10'ların .iso'ları olur. Ama yine de en yüksek FPS için(oyun ile uyumluysa) Windows 7 kullanın. Desteği bitti diyorsanız çok şüpheleniyorsanız Windows 8.1
.iso'ları bir sitede görmüştüm. Kullanacağım çok sağolun. Şimdi okul için hazırlanmam lazım. Görüşürüz.

Sistemin hacklenirse benden değil ama .D Tabi internete girmezsen ihtimal çok düşük.
.iso'ları bir sitede görmüştüm. Kullanacağım çok sağolun. Şimdi okul için hazırlanmam lazım. Görüşürüz.
:) İyi şanslar.
Bu arada senin kadar iyi biri görmedim forumda. En anlayışlı kişisin forumda gördüğüm. Okula gittiğini anlamıştım bu arada :)

Geri
Yukarı