R6 Operatör Fiyat Sorunları

CanBomonti

Kilopat
Daha fazla  
Ben indirimde 67.50 TL'ye Rainbow aldım. Starter yerine normal versiyon alma sebebim bana denilene göre Year 2 Operatörler sabit 25000 olacak ama Starter'da 12500 olan ilk operatörler bende ki sürümde 500-1000-1500-2000 olacak ve Year 1 olan operatörler ise Starter'dan farklı olarak benim aldığım versiyonda 800 olacaktı. Ancak şu son 14GB güncellemeden sonra oyuna girdiğimde ilk operatörler 500-1000-1500-2000 idi ama Year 1 operatörlerde tıpkı Year 2 operatörler gibi 25000 idi. Ben de oyunu iade ettim. Sizce bu neden olmuştur? Ben aynı sürümü ilerde tekrar alsam yine olur mu? Bir de İngilizcem alt seviyelerde olduğu için Starter ve Standart Edition farklarını tam olarak öğrenemedim. Biriniz net açıklayabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Year pass'ı sadece Uplay'den alabiliyorsun artık ama eğer steam sürümüne sahipsen year 2 pass'i steam üzerinden alabilirsin.
Bu bilgiyi yazdığın iyi oldu bu seferde year pass sorunlu sanırdım kesin. :D :D Steam'da gerçekten çok güzel indirimlere giriyor oyun o yüzden mecbur year 2 pass alırım. Çok teşekkürler verdiğin bilgiler için.

Rica ederim eğer yardımım dokunduysa ne mutlu bana :)
Bu bilgiyi yazdığın iyi oldu bu seferde year pass sorunlu sanırdım kesin. :D :D Steam'da gerçekten çok güzel indirimlere giriyor oyun o yüzden mecbur year 2 pass alırım. Çok teşekkürler verdiğin bilgiler için.
Hayır Year 1 Pass'da Steam bakiyesi ile alınabiliyor insanları yanlış bilgilendirme. Sadece Uplay üzerine para çekiyorsun fakat Steam üzerinden gidiyor para.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı