R6 Standart aldıktan sonra Deluxe pakete geçiliyor mu?

The 5008

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Coventry
Şuanda sadece Deluxe Edition indirimden değil. Standart halini alsam, deluxe indirime girdiğinde paketi yükseltebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir arkadaşım Steam'den Standart sürümü alıp bir süre sonra Epic'ten kuponla daha üst sürümünü aldığını ve çalıştığını söylemişti. Kendim denemedim ama mantıklı gelmişti.

Bir arkadaşım Steam'den Standart sürümü alıp bir süre sonra Epic'ten kuponla daha üst sürümünü aldığını ve çalıştığını söylemişti.
Aynı hesaba birden farklı platformdan alınan aynı oyun bağlanamaz. Epic'teki farklı, Steam'deki farklı Ubisoft hesabıdır.

Son düzenleme:
Aynı oyun için dedim.
Daha önce denediniz mi herhangi bir Ubisoft oyununda bu olayı? Reddit'te biraz araştırmanın ardından bu olayın mümkün olduğunu yazanları gördüm. Lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin.
Tekrardan konuya dönecek olursak zaten halihazırda Ubisoft'ta indirimde oradan alın. Eğer Steam'den de almak isterseniz aynı hesabı birleştirin yüksek ihtimalle ilerlemeniz kaybolmayacaktır eğer kaybolursa Steam'den iade edersiniz ve bir şey kaybetmezsiniz.

Evet. Aynı oyun yani Rainbow'da da denemiştim. Olmuyor.
O zaman gerçekten ilginç. Reddit'te R6 ve For Honor'da bu olayı doğrulayan yazılar okudum. Emin olmak için arkadaşıma bir daha soracağım.
Emin olmak için arkadaşıma bir daha soracağım.
Arkadaşıma sordum o da doğruladı. Epic’ten üst sürümlerden birini almış. Sizde neden olmadı bilmiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı