R6'i Steam'den mi alınmalı yoksa Epic Games'ten mi?

k3rems

Femtopat
Daha fazla  
Bahar indirimleri başladı ve bana kalırsa ben oyunlarımı Steam'den oynamayı daha çok seven biriyim.

Şöyle bir durum var ki;
Rainbow Six: Siege Steam'de indirimle beraber 102.38 TL. Deluxe Edition'da alamayacağım kadar pahalı. Epic Games'te ise normal oyun 45.80TL, Deluxe Edition ise 69.80TL.

Epic Games'ten Deluxe Edition almayı düşünüyorum fakat Epic'te çökme sorunları olduğu için şüpheye düştüm. Sizce Epic Games'ten Deluxe Edition mu alınır yoksa Steam'den normal oyun mu alınır?

Bahar indirimleri başladı ve bana kalırsa ben oyunlarımı Steam'den oynamayı daha çok seven biriyim.

Şöyle bir durum var ki;
Rainbow Six: Siege Steam'de indirimle beraber 102.38 TL. Deluxe Edition'da alamayacağım kadar pahalı. Epic Games'te ise normal oyun 45.80TL, Deluxe Edition ise 69.80TL.

Epic Games'ten Deluxe Edition almayı düşünüyorum fakat Epic'te çökme sorunları olduğu için şüpheye düştüm. Sizce Epic Games'ten Deluxe Edition mu alınır yoksa Steam'den normal oyun mu alınır?
Ben şansımı Steam'den yana kullanırdım. Epic games'e bi' türlü ısınamadım. Tabii size kalmış.

Şöyle bir durum var ki;

Ben online oyunları Epic'ten almayı sevmiyorum, zamanında Epicten almıştım Steamde de aynı fiyat olmasına rağmen ve rahatsız ediyor. Böyle bir konu açtığına göre bu durum sende de olabilir, Steam'den almanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı