R6S eski hesaptaki operatör skinleri yeni hesaba aktarılabilir mi?

cont.inticozi

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun Steam hesabına bağlı ve Ubisoft'taki hesapta Google hesaba bağlıydı. Google hesabım uzun zaman önce silindi tam 3 gündür yasal ve yasal olmayan yollarla geri getirmeye çalışıyorum ama bu süreçte PC'yi yeniden başlattığımda Steam'den girdiğim için oyun açılıyordu ama çıkış yaptığımda bu bir daha çalışmadı. Neyse ben Ubisoft'u yeni hesaba bağladım o hesabı da Steam'e bağladım şimdi ben bu oyunu başlatırken hata veriyor acaba ben o eski hesaptan yeni hesaba oyunumu ve operatör itemlerini aktarabilir miyim? Yardım edin tek yapmam gereken bu oyunu yeni hesaba bağlamak daha doğrusu böyle bir şey var mı? Varsa nasıl yapabilirim?

Arkadaşlar, oyun Steam hesabına bağlıydı ve Ubisoft'taki hesap Google hesabına bağlıydı. Google hesabım uzun zaman önce silindi. Tam 3 gündür yasal ve yasal olmayan yollarla erişmeye çalışıyorum, ancak bu süreçte PC'yi yeniden başlattığımda Steam'den giriş yaptım ve oyun açılıyordu. Ancak çıkış yaptıktan sonra bu bir daha çalışmadı. Neyse ki Ubisoft hesabımı yeni bir hesaba bağladım. Bu hesap da Steam'e bağlı. Şimdi bu oyunu başlatmaya çalıştığımda hata veriyor. Acaba eski hesaptaki oyun ilerlememi ve operatör eşyalarımı yeni hesaba aktarabilir miyim? Yardım edin. Tek yapmam gereken bu oyunu yeni hesaba bağlamak. Bu şekilde mi yapabilirim? Oyun adı: Rainbow Six: Siege.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı