Rehber R6S Oynayışlara Göre Saldırı Operatörleri

Şu an burada rahat bir 10 kişi varız. Topluca ekleşip Technopat Rainbow Six Turnuvası yapmamız yok mu

Şu an Ace ve P90 mainim evet yanlış değil P90 olan her şeyi oynarım özellikle Rook. Ehem anlamadığım bir şekilde 16KD P90 olmuş
Neyse rehberden çok tartışma konusu oldu ama eğlenceliydi.
Şu an burada rahat bir 10 kişi varız. Topluca ekleşip Technopat Rainbow Six Turnuvası yapmamız yok mu
0.8KD'lı unranked ben bunu beğenmedi.

Şu an Ace ve P90 mainim evet yanlış değil P90 olan her şeyi oynarım özellikle Rook. Ehem anlamadığım bir şekilde 16KD P90 olmuş
İnsanlar görüyor taktik alıyor, hangi silahı alması gerektiğini görüyor ne güzel işte.

P90 benim de çok sevdiğim bir silah ve evet ben de Doc Rook'ta P90 oynuyorum. Hipfire canavarı ve sekmesi tatlı.

Unranked'imi bilmiyorum da benim de Ranked değerim 0.8 . Ona çok takılma eğleniriz.

P90 benim de çok sevdiğim bir silah ve evet ben de Doc Rook'ta P90 oynuyorum. Hipfire canavarı ve sekmesi tatlı.
Scope açma olayının değişmesinden sonra Sight'sız Bandit MP7 oynamanızı öneririm çok aşırı güçlü bir silah ve Sight olmadığından direk vurabiliyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…