R7 200 Series Valorant oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
CS:GO 150-200 FPS alırsın. Valorant 80-100 FPS alırsın ama çok kanser eder ve ani donmalar yapar.

Buradaki durum darboğaz değil. Low grafiklerde Valorant işlemciye abanır ve ekran kartı kullanımı düşer tüm FPS işlemci üstünden alır ama grafikler yükselince durum değişiyor ekran kartına da y UK biniyor.

Hocam ayarı 1080p high yaptığınızda da FPS 60'a gelemiyor ve yine de %15 civarı darboğaz var. Kaldı ki ayarları düşürdüğünüzde oyun 70 ile 5 FPS arasında dalgalanıyor. Buna ne diyorsunuz peki? İsterseniz darboğazı görmeniz adına bir FPS testi çekip gönderebilirim.

Bu işlemdin önemsiz demek değil tabii ki. Deneyebilirsin ama pek mümkün olduğunu sanmıyorum. 1024x768p de deneyebilirsin.

DmC veya CS:GO için ne düşünüyorsunuz peki.
Hocam ayarı 1080p high yaptığınızda da FPS 60'a gelemiyor ve yine de %15 civarı darboğaz var. Kaldı ki ayarları düşürdüğünüzde oyun 70 ile 5 FPS arasında dalgalanıyor. Buna ne diyorsunuz peki? İsterseniz darboğazı görmeniz adına bir FPS testi çekip gönderebilirim.

GPU zden baktım sanırım ekran kartım R7 250 imiş.

Son düzenleme:

Benim sistemimde de o şekilde. Kendi kullandigim 2200g ve vega8 de igpu %20 kullanılıyor ve işlemci %98 civarı arada bir drop atıyor (2-3 roundda bir ) ancak high yaparsam ekran kartim %78-80 araligina cikiyor ve drop kalkarken 15FPS kadar düşüş oluyor.
DMC veya CS:GO için ne düşünüyorsunuz peki.

GPU zden baktım sanırım ekran kartım R7 250 imiş.

Onlar için bir şey diyemicemn.

Yeni konular

Geri
Yukarı