R7 240 250W Psu'da çalışabilir mi?

Daha fazla  
Öncelikle herkese selamlar.
Ben bundan yaklaşık 3-4 ay önce bir bilgisayar topladım. Özellikleri A10 7870k , 8 GB 1600 MHz bu şekildeydi fakat RAM 1600 MHz olduğu için oyunlardan pek performans alamadım. Şimdi bir ekran kartı alıcağım bütçem 340-350 TL kadar. Şimdi benim kasaya baktım kutuda Everest(Pişmanlıktır.) 276K 250W Sneak Peak yazıyor.
Eğer bu kasaya R7 240 veya R7 250'i taksam çalıştırır mı? Hatam varsa affedersiniz daha yeni kaydoldum. :)
Teşekkürler.

Kasamın link'i;
Everest 276K Peak 250W Siyah Mesh Metal Panel Kasa - Segment Bilgisayar | Bütünü Oluşturan Parçalar

A10-7870K içindeki GPU performans olarak R7 240 modeliyle eş değer bir performansa sahip. R7 240-250 modelini alarak Dual Graphics yapabilirsin ama yapmana gerek yok. Kasadaki PSU'da berbat, klasik Everest işte.
Ram 1600 MHz oldugu için performans %0 bu yüzden ekran kartı alıcam. Sanki içinde R5 230 var gibi çalışıyor.

Ne desen haklısın hangi kafayla bu kasayı aldım bilmiyorum ucuz diye öğrenciyiz malum bütçede çok yoktu zaten 500-600 tl yi ben verdim... Bu arada yorumların için teşekkürler. (teşekkür etme beğen demişler ama bu yazıyı yazdıgım için teşekkür ettim.)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı