R7 240 CS GO Düşük FPS Sorunu

AresDarknens

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sistemim bu:
  • 3 GB RAM
  • İntel Celeron CPU 2.50 GHz
  • Win 7 - 32 BİT
  • AMD Radeon R7 240 2GB GDDR 3
Ve arkadaşlar oyunda max. 50 FPS alıyorum, ateş ederken 20-15 arasına düşüyor. Yardım ederseniz sevinirim iyi günler.

İşlemcinin özelliklerine baktım.Çoğu Intel özelliklerinde mahrum kalmış bir işlemci.Bu konu hakkında pek bir bilgi veremem ama 230 TL'lik bir ekran kartı ve böyle bir işlemciyle nereye kadar gidilir bilemiyorum.

CS-go oyun içi ayarlarında İşlemciden kullan seçeneği var bu seçeneği senin kapatman lazımçünki celeron işlemci zaten kendisine yetiyor. Bu seçenek oyunda daha fps alman için konulmuş hem gpu hem de cpudan kullanıyor oyunda akıcılık olsun diye

CS-go oyun içi ayarlarında İşlemciden kullan seçeneği var bu seçeneği senin kapatman lazımçünki celeron işlemci zaten kendisine yetiyor. Bu seçenek oyunda daha fps alman için konulmuş hem gpu hem de cpudan kullanıyor oyunda akıcılık olsun diye
Sağol kardeşim denicem ve evet Celeron işlemci kötü fakat elimde olanın en iyisi :D

Yok arkadaş kafayı yemek üzereyim haritayı yüklerken 300 fps oyunda 30 fps ana menüde 119 fps sabit bu nasıl düzeltebilirim

aynı sorun bendede var csgo orjinal degil ama bi farkı olacagını zannetmiyorum internette adamlar yüksek ayarlarda 720pde 135 fps aliyo ben en düşük ayarlar 1280*1024 p de 55 fps aliyorum işlemcimde amd a8 7650k

lütfen bişeyler söyleyin artık oyunu alicam alamıyorum guvenipde bu arada win 8.1 kullanıyorum belki bi ayarları falan vardır yarımcı olursanız sevinirim tüm sürücüler güncel

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı