R7 240 driver güncellemesi nasıl yapılır?

Anil JK

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Kaldırım Mühendisi
Ekran kartım R7 240 ve driver tarihi 2015 gözüküyor. Bugüne kadar bir şeyi bozarım diye güncelleme yapmak istemedim ama artık yapmam lazım sanki. Nasıl yapılır bana öğretir misiniz?

Arkadaşlar şimdi ben kuracağım ama mesela ne gibi problemler, hatalar olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda güncellemeyi kuruyorum.
Nasıl problemler? Normal bir kurulumda hiçbir şey olmaz. Hata alırsanız da bu konuda veya alakasına göre başka konuda bakarız.

Hocam opsiyonel yazan sürümlerde buglar ve hatalar çok oluyormuş diye okudum. Ondan öyle dedim. Kurduğum sürüm Adrenalin 21.5.1 Optional.

@Bora Dere hocam fabrika ayarlarına sıfırlama seçeneği ne işe yarar? Ve açmamı önerir misiniz?

Ayar yaptıysanız sıfırlıyor diye biliyorum. Seçmek zorunda değilsiniz. 21.5.1 diye sürüm yok, 21.5.2'dir o. Kurabilirsiniz, geri dönüşü olmayan bir şey değil.

Ayar yaptıysanız sıfırlıyor diye biliyorum. Seçmek zorunda değilsiniz. 21.5.1 diye sürüm yok, 21.5.2'dir o. Kurabilirsiniz, geri dönüşü olmayan bir şey değil.

Fabrika ayarlarına sıfırla dedim.

Hocam şu anda Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı diyor. Neden böyle oldu? Tekrar programı açıp kurmam mı lazım? Bilgisayarı yeniden başlatacağım. Önceki güncelleme bekliyor dedi.

@Bora Dere hocam güncellemeyi yaptım ama şu an Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı olarak gözüküyor. Ve ayriyeten ben monitörden ses gelmesi için bir kablo kullanıyordum o çalışmıyor şu an. Neden böyle oldu?

Hocam bilgisayarı yeniden başlatıp sürücü kurma programını yine açınca kurulum ekranı geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı