R7 240 FIFA 17 ve PES 2017 Performansı Nasıldır?

Bugra06010

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim:
  • Intel Pentium 4 3.0 GHz işlemci
  • 4 GB RAM
  • MSI R7 240 2 GB Ekran Kartı
Sistem ile FIFA ve PES 2017 oyunlarını kasma olamadan rahatça oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır ekran kartı yetiyor ama işlemcin yetmiyor. Denendi onaylandı. CSGO'yu oynarsın. Ama FIFA 17 olmaz. Ekran kartın 40-50 FPS açar low ayarlarda ama o işlemci o oyunun ilk başlarını bile açamıyor. Ben de vardı senin işlemciden sonra sistemimi upgrade ettim. Altta bak sistemime.

Hayır ekran kartı yetiyor ama işlemcin yetmiyor. Denendi onaylandı. CSGO'yu oynarsın. Ama FIFA 17 olmaz. Ekran kartın 40-50 FPS açar low ayarlarda ama o işlemci o oyunun ilk başlarını bile açamıyor. Ben de vardı senin işlemciden sonra sistemimi upgrade ettim. Altta bak sistemime.
Sen adamsın Birde Pes için de aynı şeyleri mi düşünüyorsunuz?

Peki CS:GO'da kaç fps alır? Konu açmıştım yine de sorayım dedim. İşlemci Pentium 4 531
Screenshot_2017-07-21-09-09-38.png

Arkadaşlar sistemimi upgrade etmeden önce, sizlerdeki sistem bende de vardı. CSGO'yu rahatça oynuyordum. 2 GB RAM ile hemde. Sonra RAM upgrade ettim bilgisayar daha da rahatladı. Sonra da işlemcimi aldım zaten. Bilgisayar iyice rahatladı. Size tavsiyem 4 GB RAM'e sahip olmanız CSGO için. Ki o sizde var. İşlemci de alırsanız Aliexpress'den, ben 11 dolara aldım siz 8 dolarlık L5420 felan alabilirsiniz, CSGO'yu rahatça oynarsınız. Ekran kartına darboğaz olmazsa R7 240 CSGO'yu yüksekte açan bir kart zaten. Ama FIFA 17 için 8 GB RAM lazım. Ben yapacağım yakın zamanda anakartımı değiştirince.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı