R7 240 H1Z1 performansı

ekrkllc

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar arkadaşlar. Ben yaklaşık 2 ay sonra bir bilgisayar toplayacağım fakat şu anki bilgisayarım beni idare etmiyor ve 2 ay idare etmesi için r7 240 + 2GB RAM takviyesi yapacağım fakat merak ettiğim konu R7 240 h1z1 oyununu en düşük ayarlarda 1024x768 çözünürlükte kaç FPS açar? Cevaplarınızı bekliyorum. :)

Sistemim :
Intel Core 2 Duo 2.93Ghz
2GB RAM (2 daha ekleyeceğim 4 olacak)
Ekran kartı ATI Radeon HD 4300/4500 series (R7 240 ile değişecek)

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradan R7 240'ın H1Z1 performansını görebilirsin. Ben pek beğenmedim kartın H1Z1 performansını. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

High ayarlar filan mı? :D GTA5 i açan ekran kartı h1z1 i açmıyor :( bir de HDMI olduğu için performans filan düşmüş olabilir mi sence? böyle oynamaktansa hiç oynamam zaten :D

Kusuruma bakmayın arkadaşlar üst üste yazmış oluyorum fakat internette araştırdım r7 250 high ayarlarda 50 fps filan alıyormuş sanırım. Karşılaştırma yapacak olursak medium ayarlarda r7 240 ekran kartı ile 70 fps civarı almam gerekiyor. Yardımlarınız için Teşekkür ediyorum. Konuyu silmiyorum belki benim gibi r7 240 ekran kartının h1z1 performansını merak eden arkadaşlarımız vardır.

Özel mesaj atamadığım için hortlatıyorum o yüzden özür dilerim.Oyunu test ettinmi kaç fps alıyosun ona göre boşa para vermeyelim ..

Bende var ekran kartı Spintires 900P en son ayarlar 40 FPS, ETS2 yüksek ayarlar 40 FPS, H1Z1 medium ayarlar 20 FPS. Sapphire olduğu için biraz ısınıyor ama 79 dereceyi geçmedi biraz da fan hızını ayarladım gayet memnunum, iyiki almışım hiç pişman değilim. Sistemim imzada.

Birde GTA4 test etmiştim, onda da medium ayarlar 900P 30FPS aldım. Oyunlar orjinl ve son güncellemeler ile test edilmiştir, yaklaşık 2 hafta önce almıştım kartı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı