R7 240 oyun performansı

warasx

Hectopat
Daha fazla  
R7 240 128 Bit 2 GB ekran kartı almayı düşünüyorum. Sizce CS:GO tarzı oyunlarda kaç FPS alırım?
Bilgisayar özelliklerim alttakiler gibidir;

İşlemci: Intel(r) Core(tm)2 Duo CPU E4600 @ 2.40GHz.
RAM: 4 GB (MHz gibi bir bilgim yok ama kasa eski)
İşletim sistemi: Windows 7.
HDD: 232 GB.

Belirttiğim gibi CS:GO'da kaç FPS alırım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'da Ultra ayarda 30-40-50 FPS alırsınız en düşük ayarda 150+ FPS alırsınız.

CS:GO'da Ultra ayarda 30-40-50 FPS alırsınız en düşük ayarda 150+ FPS alırsınız.
O nasıl olacak acaba merak ettim şimdi
Arkadaşın işlemcisi minumum sistem gereksinimlerinin altında ve CS:GO işlemci isteyen bir oyun.

Arkadaşın işlemcisi minumum sistem gereksinimlerinin altında ve CS:GO işlemci isteyen bir oyun.

Valla abi elimde bir ekran kartı vardı 512 MB oyun oynanıyordu kasıyordu ama yine de oynatıyordu CS:GO'yu.

Ben AMD R7 240 kullandım işlemcim G550'idi en düşük ayarda 150+ FPS aldığımı gördüm.

Ben AMD R7 240 kullandım işlemcim G550'idi en düşük ayarda 150+ FPS aldığımı gördüm.
Doğrudur fakat sizin işlemciniz arkadaşınkinden daha iyi. O işlemci gününüz şartlarında açar mı bilemiyorum.

Doğrudur fakat sizin işlemciniz arkadaşınkinden daha iyi. O işlemci gününüz şartlarında açar mı bilemiyorum.

Hayırlısı be abi deneme yanılma yoluyla öğrenip paylaşırım artık sizinle.

Q8300 R7 240 kaç FPS alır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…