R7 240 PC görüntü vermiyor

TeK_ServeT

Hectopat
Yer
Kütahya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
6GB RAM DDR3
R7 240 2GB GDDR5 O.C
M5A78L-MX
AMD SEMPRON 145 3.4 GHZ OC.
Meslek
Öğrenci
Sabah sakince CarX Drift oynuyordum. Bir anda monitör kapandi. Uyku moduna geçti. PC kapadım ve bir daha ekran gelmedi. 2 monitör denedim. Sonuç aynı. Başka ekran kartı taktım onda goruntu geldi. Sorun ne olabilir? Ekran kartımı alalı 6 ay oldu.

Kartı çok önceden overclock yapmıştım MSI Afterburner'dan. BIOS pilini çıkarıp taktım yine ayni.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabah sakince carx drift oynuyordum. Bir anda monitör kapandi. Uyku moduna geçti. PC kapadım ve bir daha ekran gelmedi. 2 monitör denedim. Sonuç aynı. Başka ekran kartı taktım onda goruntu geldi. Sorun ne olabilir? Ekran kartımı alalı 6 ay oldu.

Kartı çok önceden overclock yapmıştım MSI Afterburner'dan. BIOS pilini çıkarıp taktım yine ayni.

Başka kartta görüntü geldiyse ekran kartı arızalanmıştır hocam.

Teknoloji ŞANS işidir. Bende 10 ay önce 2.el R7 265 aldım, hala bir sorunu yok. Oysa ki 9 yıllık ekran kartı. Sizinki büyük ihtimalle miladını doldurmuş. Biraz dalga geçer gibi olacak ama yapacak bir şey yok, helvasını yiyebilirsiniz.

Teknoloji şans işidir. Bende 10 ay önce 2.el R7 265 aldım, hala bir sorunu yok. Oysaki 9 yıllık ekran kartı. Sizinki büyük ihtimalle miladını doldurmuş. Biraz dalga geçer gibi olacak ama yapacak bir şey yok, helvasını yiyebilirsiniz.

Hocam garantisi var gönderirsem bir şey yaparlarmi.

Garantisi var ise değiştirmeleri lazım veya tamir etmeleri gerekir. Ancak kullanıcı hatası da denilebilir. O yüzden kesin bir şey söyleyemem.

Değiştirirlerse sorun olmaz lakin kullanıcı hatası olursa mecbur tamirciye götüreceğim.

Kart arızalanmış garanti yenisi ile değiştirdi herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı