R7 240 sistem Forza Horizon 4 oynatır mı?

xYper7

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam. Ben Forza Horizon 4 oynamak istiyorum fakat oyunu açıp açamayacağımdan emin olmak istiyorum. Ekran kartım DirectX 11_1'e kadar destek veriyor oynayabilir miyim? Bir konuda görmüştüm 11.1 ile oynayabileceğimi fakat emin olamadım

Herkese selam. Ben Forza Horizon 4 oynamak istiyorum fakat oyunu açıp açamayacağımdan emin olmak istiyorum. Ekran kartım DirectX 11_1'e kadar destek veriyor oynayabilir miyim? Bir konuda görmüştüm 11.1 ile oynayabileceğimi fakat emin olamadım.

720p en düşük ayarlarda 20-25 FPS anca, yüklemeye bile değmez.

720p en düşük ayarlarda 20-25 FPS anca, yüklemeye bile değmez.

O kadar da kötü değerler almaz bu değerleri anca 1080p alır testler öyle gösteriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O kadar da kötü değerler almaz bu değerleri anca 1080p alır testler öyle gösteriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu tarz oyunlar göz zevki vermeli bana göre. Yani oyunu sırf oynamak için Roblox grafikleriyle 30 FPS oynamaya değmez bence.

Bu tarz oyunlar göz zevki vermeli bana göre. Yani oyunu sırf oynamak için Roblox grafikleriyle 30 FPS oynamaya değmez bence.

Evet haklısınız. RX 550 i5-9400F 2x8 16 GB RAM ile high ayarlar bazı ayarlar ultrada 35-45 arası oynuyordum mediuma çektim ve 45-65 arasını gördü.

sistem gereksinimlerindeki işlemciden güçlü bir işlemciye sahibim,ramim eşit,sadece ekran kartım r7 250x değil de r7 240 ekran kartından pek anlamıyorum gerçekten bu kadar farkeder mi bahsettiğiniz kadar (gidipte 720 very lowun da lowunda oynamayacağım)

Sistem gereksinimlerindeki işlemciden güçlü bir işlemciye sahibim, RAM'im eşit, sadece ekran kartım R7 250X değil de R7 240 ekran kartından pek anlamıyorum gerçekten bu kadar fark eder mi bahsettiğiniz kadar (gidip de 720 Very Low'un da Low'unda oynamayacağım)

O kartla zevk alamazsınız 1300 kadar çekerseniz çözünürlükleri Low ayarlar 40-65 arası oynatır.

Geri
Yukarı