Çözüldü R7 240 sistemde Rainbow Six Siege çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Andromeda262

Hectopat
Selam, Rainbow Six Siege oynarken oyun aniden donup çöküyor. Toplamda 2 kez oldu. Oyunu Low ayarda oynuyorum ve genel olarak FPS 45-55 civarlarında geziyor.
Sistem:
Ekran kartı: R7 240.
İşlemci: i3-6098P.
RAM: 8 GB.
(Ve bu sorun ekran kartından mı kaynaklı yoksa başka bir parça arızalanmış olabilir mi?)

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi başka bir oyunda sistemi test ettin mi? Aynı sorunu onlarda da yaşıyor musun? Bence oyunun dosyalarını kontrol ettir. Oyun hatalı bir şekilde kurulmuş olabilir. Belkide Rainbow Six'de bir hata vardır onlara da bu hatayı ticket atmayı unutma.

Valorant oynarken de yine aynı şekilde çöktü ama bu sadece 1 kere oldu ve Rainbow yaklaşık 1 saat aralıkla 2 kez çöktü.

selamlar benim bi sorum olacak sanırım sizde r6 da radeon r240 kulanıyorsunuz. belki benim sistemime göre alacağım fps yi söylersiniz diye düşündüm. sistemim i3 4160 8gb ram im var eğer buna r240 2gb ddr3 eklersem hangi ayarlarda ne kdr fpsm olur lütfen bilgilendirirn )
ha birde monitörüm 120hz

ben low ayarda 40-50 fps arası alıyordum. Ama siz yeni alacaksanız 2. el 750 ti veya rx 460 öneririm.

ben low ayarda 40-50 fps arası alıyordum. Ama siz yeni alacaksanız 2. el 750 ti veya rx 460 öneririm.
low ayarda 40 50 fakat sharpness ınız kaçtı oyunda o olmayınca bulanık ve kötü gözükuyor onu kaça alıp oynuyordunuz. bide benim kaç fps alcağıma dair bi fikriniz var mıdır benim şuan kullandıgım kart gt 710 çunkü

TAA keskinliğini ve çözünürürlük ölçeklendirmesini 50'ye 50 kullanıyordum. Dediğim gibi zaten r7 240 almayın sistemi geliştirmek için. Gt 710 ile neredeyse eşit kartlar. Onun yerine yukarda dediğim kartları seçebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…