R7 240 sistemde Windows logosundan sonra görüntü gidiyor

Yürüyen HLTV

Hectopat
RAM
8 GB DDR3 1333 MHz
SSD veya HDD modeli
450 GB
Ekran kartı
R7 240 4 GB
Anakart
ASUS M4N68T-M V2
İşlemci
AMD Phenom II X4 925
Başlıkta da belirttiğim gibi PC'mi açtığımda açılıyor Windows logosu geliyor ve daha ötesine gidemiyorum, görüntü kesiliyor. Anakarttan görüntü alabiliyorum. RAM'lerde de bir sorun yok gibi duruyor. Gerekirse ek olarak bir video da bırakabilirim.

Kartı takmadan ekran kartı driverını yükleyemezsiniz diye biliyorum. Driver yüklemesinde sistemdeki takılı olan kart tespit edildikten sonra yükleme devam ediyor.
Peki bu bu durumda sorunun ekran kartında olup olmadığını nasıl kestirebilirim? Kısa bir süre de olsa Windows logosunu görebiliyorum, bazen de otomatik onarım yazısı geliyor. Radeon software yüklü değilmiş ancak ben 2 ay gibi bir süre bu şekilde sorunsuz kullandım. Elimden gelebilecek ne var şu an?

Şu an driver yüklü değilse:

Buradan uyumlu driver yükleyip tekrar deneyebilirsiniz. Onun dışında eğer imkanınız varsa kartı başka bir sistemde deneyebilirsiniz. Başka da bu durumda aklıma bir şey gelmiyor.
Kartı takınca Windows'a erişemediğim için driver kurmam pek mümkün gözükmüyor. Ekran kartını da yarın yakındaki bi internet kafede deneyebilirim. Teşekkürler yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı