R7 240 ve i5 661 PUBG Performansı

Bahsettiğimiz kart, 720p kartıdır zaten. Yapılan bütün yorumlar da, 720p üzerinden yapılıyor. Çözünürlük düşürmen, pek fayda etmeyecektir. 25-30 FPS gibi değerler alırsın. Akıcı olmaz, tat alamazsın.
Anlık droplar girer mi acaba ?

2000 TL'ye G4400 ve GT 1030 veya APU Sistem toplayıp oynayabilirsin.
Bunlar gibi : TIKLA TIKLA
Hocam şuan sistemi değiştirmeyi veya yükseltmeyi düşünmüyorum yine de tavsiyeniz için teşekkürler.

Zaten söylediğimiz değerler 720P için. Akıcı bir oyun deneyimi için yeni sisteme geçmelisiniz veya o sistemde ciddi yeniliğe gitmelisiniz.
25-30 FPS'de akıcı bir oyun olmaz mı? Darboğaz da çok olur mu acaba ?

Ben en düşük ayar ve en düşük çözünürlük de 30-35 FPS alıyordum. Şimdi yeni ekran kartı aldım.

Bende 8 GB ram vardı.
Darboğaz oluyor muydu acaba?

Anlık droplar girer mi acaba ?

Hocam şuan sistemi değiştirmeyi veya yükseltmeyi düşünmüyorum yine de tavsiyeniz için teşekkürler.

25-30 FPS'de akıcı bir oyun olmaz mı? Darboğaz da çok olur mu acaba ?

Darboğaz oluyor muydu acaba?
Darboğaz olmaz. Fakat rekabetçi FPS oyunlarında, akıcı olmadan keyif alamadığın gibi başarı elde etmen de mümkün değil.

Darboğaz olmaz. Fakat rekabetçi FPS oyunlarında, akıcı olmadan keyif alamadığın gibi başarı elde etmen de mümkün değil.
Anladım hocam ilginiz için teşekkürler.
R7 250'de bile en düşük ayarlarda & pikselde 40 fpsi aşmıyor. Hiç rahat edemezsin.
Ben zaten 60 FPS istemiyorum sadece arkadaşlarımla girip eğlenebilir miyim onu düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı