R7 250 Sistemde PSU

shiftless691

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar öncelikle kullandığım sistemin PSU'su sorunsuz ve sisteme yetiyor. Onu gelecek zamanlar için değiştirmek mantıklı mı sizce?

Bir de şu LoL denen oyunda FPS sorunu çekiyorum. BF3 High ayarda +30 fps oynanırken şu oyun 45-50 FPS'in üstüne çıkmıyor. Çıksa bile 60'ı geçmiyor. V-Sync kapalı ama bir türlü geçmiyor. Kullandığım kart R7 250 GDDR5. Başka bir arkadaş R7 240 ile 120+ fps görüyor. Ben neden 45 arasında geziniyorum?

Yardımcı olanlara teşekkürler.

1. Sorunun Cevabı:
Gerek yok, israf.

2. Sorunun Cevabı:
Monitörünün Hz değeri ile alakalı. GTX 780 Strix testinde LoL açmışlardı. İlk başta FPS 60'a sabitlenmişti. Daha sonra monitörü 144Hz'e çektiler ve FPS 144'ü göstermeye başladı. Bu oyun motorundan kaynaklanan bir şey. Kendi içinde sürekli V-Sync aktif.

1. Sorunun Cevabı:
Gerek yok, israf.

2. Sorunun Cevabı:
Monitörünün Hz değeri ile alakalı. GTX 780 Strix testinde LoL açmışlardı. İlk başta FPS 60'a sabitlenmişti. Daha sonra monitörü 144Hz'e çektiler ve FPS 144'ü göstermeye başladı. Bu oyun motorundan kaynaklanan bir şey. Kendi içinde sürekli V-Sync aktif.

Honitör 60hz ama benim anlamadığım r7 240 ile 120+ fps görürken ben neden 45'in üstüne çıkamıyorum onu anlamış değilim.

http://store.donanimhaber.com/2a/6e/f6/2A6EF64985D9052FA529BD33994B71BC.jpg bu işte r7 240 ss'i.

Oynadığı çözünürlüğün'de payı olabilir , ama ne kadar düşükse theering o kadar ortaya çıkacaktır siz ve arkadaşınızın ekran çözünürlükleri kaça kaç ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı