R7 250 siyah ekran sorunu

Cemhsm

Hectopat
Yer
İstanbul, Turkey
Merhaba bugün Vatan PC den r7 250 aldım. Eve geldim, ekran kartını taktım driverlari kurdum, eski driverlari silip, reset attim. Bilgisayarı şu an açmaya çalıştığım da siyah ekran alıyorum. Ekran kartını çıkarıp onboard ile açtığımda görüntü geliyor. Onboarddayken driverlari silip ekran kartını bir daha taktım sonuç değişmedi. Sorun nedir çözümünü bilen söylesin lütfen :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kere çalıştırabildiysen ekran kartında sorun yok demektir. Temizinden format atıp Windows 8.1 kur öyle dene. Büyük ihtimal sorunun düzelecektir.

• Hocam BİOS'unuz güncel mi?
  • Windowsun hangi serisini kullanıyorsunuz? Windows 8.1 kurun yüklü değilse.
  • Yeni sürücüde sıkıntı desek sildikten sonra kartın sisteme görüntü vermesi gerekir bu konuda pek bir fikir sahibi olamadım.

g31m-es2l anakartım var ilk taktığımda çalılıyordu driverları yükleyip eskilerini sildim reset attım siyah oldu ekran. Başlangıç ekranı falan geliyor, windows yüklenirken çember dönüyor ondan sonrası yok. İşletim sistemi W8.1 PRO.

Eski ekran kartım olan GT 420 yi kullanıyorum şu an bir sorun yok eskisi gibi her şey.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı