R7 250X 2GB vs Radeon HD 7850 2GB

Yok 6lı power dan gelen kabloları bagliycam ve dönüştürücü alicam sonra inşallah basliycam.
Bu arada bende yavaş yavaş öğrenince sizin yerinizi doldururum buraya girer yardımcı olurum ama çok detay var öğrenmek çok zor kafa karışıyor işlemci ram ekran kartı falan çok karışık işler

O kadar da zor değil aslında ilham gelince kafada tutmak kolaylaşıyor .

O kadar da zor değil aslında ilham gelince kafada tutmak kolaylaşıyor .
Kardeşim yine yardımın gerekli oldu
Dx11 aldığım kart güncelleme yapmak istedim amd sitesinden yaparken bitti ama dondu baya dondu kapatıp açtım ama açılınca birdaha görüntü gelmedi eski kartı taktım sorunsuz çalıştı ama yeni aldığım güncellemeden sonra ekran gelmedi ama pc çalışıyor

Aldığınız arkadaş belki kartta arıza olduğunu söylememiş olabilir yani 150 TL HD 7850 İçin çok ucuz bir fiyat.
Belki de bu yüzden ucuza veriliyordur.
Kartı arkadaştan aldığınızda arkadaş ile beraber deneseydiniz keşke.

Yok denedik beraber yalniz ben karta kendim güncelleme yaparken böyle birşey oldu

Yok denedik beraber yalniz ben karta kendim güncelleme yaparken böyle birşey oldu

Arkadaşa eğer tekrar ulaşabiliyorsan bir ulaş ve sorunu anlat.
Eğer ulaşamıyorsan Güvendiğin bir Bilgisayarcıya götür bir baksın ama kendin de orada ol yani bırakıp çıkma yanında dur.
Bakalım Sorun neymiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…