R7 250X Sistem ARK Survival Evolved Kasma

IYasins

Hectopat
Daha fazla  
ARK SURVİVOL EVOLVET oynunu çok severek aldım. Şu aralar favori oyunum oldu. Sürekli videolarını izliyordum felan indirime düştü aldım fakat aşırı derecede fazla kasıyor. Oyunun istedigi sistem gereksinimleri;

Windows 7 veya Windows 8
İşlemci2 GHz Çift Çekirdekli 64-bit CPU
Bellek4000 MB RAM
GrafiklerDirectX11 Uyumlu GPU - 1 GB Video RAM
DirectXSürüm 11
[TBODY] [/TBODY]

Bende bulunanalar;

Windows 7
İşlemciAMD FX(TM) 8300 Eight-core processor 3.30ghz
Bellek4000 MB RAM
GrafiklerSapphire R7 250X GDDR5 2GB 128Bit AMD
DirectXSürüm 11
[TBODY] [/TBODY]

Oyunun sistem gereksinimlerini karşılıyor ve arkdan daha kaliteli oyunları oynadıgım da oldu bu bilgisayarla fakat arka gelince çok ama çok fazla kasıyor oynanmıyor bile. Grafikleri çözünürlügü aklına gelecek herşeyi en düşüge almama ragmen oyun çok fazla kasıyor. Sebebini bilen var mı?

İşletim Sistemim AMD ondan kaynaklı mı ? İşletim sistemi ile ilgilyse ne yapabilirim?

ARK SURVİVOL EVOLVET oynunu çok severek aldım. Şu aralar favori oyunum oldu. Sürekli videolarını izliyordum felan indirime düştü aldım fakat aşırı derecede fazla kasıyor. Oyunun istedigi sistem gereksinimleri;

Windows 7 veya Windows 8
İşlemci2 GHz Çift Çekirdekli 64-bit CPU
Bellek4000 MB RAM
GrafiklerDirectX11 Uyumlu GPU - 1 GB Video RAM
DirectXSürüm 11
[TBODY] [/TBODY]

Bende bulunanalar;

Windows 7
İşlemciAMD FX(TM) 8300 Eight-core processor 3.30ghz
Bellek4000 MB RAM
GrafiklerSapphire R7 250X GDDR5 2GB 128Bit AMD
DirectXSürüm 11
[TBODY] [/TBODY]

Oyunun sistem gereksinimlerini karşılıyor ve arkdan daha kaliteli oyunları oynadıgım da oldu bu bilgisayarla fakat arka gelince çok ama çok fazla kasıyor oynanmıyor bile. Grafikleri çözünürlügü aklına gelecek herşeyi en düşüge almama ragmen oyun çok fazla kasıyor. Sebebini bilen var mı?

İşletim Sistemim AMD ondan kaynaklı mı ? İşletim sistemi ile ilgilyse ne yapabilirim?

Windows 10'a güncelleyebilirsin. Bir de oyun bildiğim kadarıyla erken erişimde.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı