R7 250'ye kaç Watt PSU gerekir?

MasterWeb

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben eski Intel Pentium sisteme r7 250 takmayı düşünüyorum. Acaba 220w bir psu yeterli olur mu?

1 gb ram ve @1.6 GHz çift çekirdekli işlemciye sahibim. (Eski ekran kartı 7600 GT.) Eğer r7 250 olmaz diyorsanız, r7 240 olur mu? Ayrıca Sapphire iyi bir marka mıdır?

Detaylı bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

(Sistem upgrade et gibi şeyler demeyin, zaten sistemimi yenilemiyorum. Sadece ekran kartını değiştireceğim)

Çöp için ekran kartı alıp boşuna masraf yapmayın. Hatta şimdi bütçenizi belirtin bir sistem toplamaya çalışayım yada yeni bir konu açıp beni etiketleyin.

220 Watt 12v çıkışından gelen mi yoksa toplam mı?

12V çıkışından 200W çekiyor.

Çöp için ekran kartı alıp boşuna masraf yapmayın. Hatta şimdi bütçenizi belirtin bir sistem toplamaya çalışayım yada yeni bir konu açıp beni etiketleyin.

Kardeşim amacım sistem dizmek değil. Bu eski sistem sadece ekrana görüntü verip stabil bir şekilde çalışsın, bana yeter. Teşekkürler yardımın için.

Bu arada tüm sistemimi yazayım:

E2140 işlemci
7600 GT (yanık :D )
1 GB Ram
P5B-VM-SE Anakart

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı