R7 260X Sistem Toplama

Sedus

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşlar benim çok acil bir sistem toplamam gerekiyor neden acil? Diye sorucaklar olursa bilgisayarı 1-2 güne kadar toplamam gerek. Önemli bir konu her neyse pek anlamadığım için sizlere soruyorum arkadaşlar, bana 3 sistem önerisi yapıldı ve bu sistemlerin hangisi en uygun ve hangisi en iyi sistem olduğu hakkında yardımlarınıza ihtiyacım var ve '' anakart - işlemci - kasa tipi '' vb herşey uyumlumdur bu attığım sistemlerde lütfen inceleyip bana en uygun sistemi söyliye bilir misiniz ?

VLyqDZ.png
EqEaDZ.png
MylnVg.jpg

Oynanılıcak oyunlar: league of legends cs:go tarzı oyunlar oynanılıcak en iyi fps elde etmek istiyorum.
Not: 500 gb harddisk elimde var.

Not: bu attığım sistemlerde herşey uyumlumudur arkadaşlar yani demek istediğim '' kasa ile ana kartın boyutu olsun kablolar felan işlemcisi herşey işte arkadaşlar lütfen inceleyip gerekli yorumu yazın gereken sistemi yarın alıcağım''

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı