R7 265 "Beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü varsayılan Radeon WattMan ayarları geri yüklendi" hatası

Kawa_iMilliye

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Steam üzerinden Apex veya CSGO açınca oyun çöküp driver bu hatayı veriyor. Dün 4-5 saat oyun oynamama rağmen hata vermedi ama bugün bu hatayı alıyorum. Ekran kartım R7 265.

Sapphire RX5700XT Nitro+ ile bu sorunu sea of thieves ve bir kaç oyunda bende yaşıyorum bir daha amd den kart mart almam bu yüzden çok sinir bozucu.

Sapphire RX5700XT Nitro+ ile bu sorunu sea of thieves ve bir kaç oyunda bende yaşıyorum bir daha amd den kart mart almam bu yüzden çok sinir bozucu.
peki sorunu çözebildiniz mi yoksa yeni karta mı geçtiniz ? Bende de durup dururken oldu 1 hafta öncesine kadar hiç sıkıntısı yoktu.

çok uğraştım ancak çözemedim ve sea of thieves oynamayı bıraktım. Kart da değiştiremem 2 yıl daha kullanmak zorundayım sonra laptop'a geçeceğim zaten.
Benim de kart değiştirme lüksüm yok :/ Kartı 1 ay önce aldım. İlk ekran kartım da sıkıntılı çıktı. Umarım bulurum bi çözümünü.

Benim de kart değiştirme lüksüm yok :/ Kartı 1 ay önce aldım. İlk ekran kartım da sıkıntılı çıktı. Umarım bulurum bi çözümünü.
2 yıldır kullanıyorum ben :D hele geçen yıl çok sıkıntılıydı şuan bile sea of thieves girsem oyunda çöker ve oyunu kapattıktan bir süre sonra internette gezinirken bile çökmeye devam eder ilginç ve saçma.

2 yıldır kullanıyorum ben :D hele geçen yıl çok sıkıntılıydı şuan bile sea of thieves girsem oyunda çöker ve oyunu kapattıktan bir süre sonra internette gezinirken bile çökmeye devam eder ilginç ve saçma.
İlginç saçma üzücü ve pahalı :/ tüm biriktirdiğim ekran kartı paramı verdim. Çok fena moralim bozuldu şuan.

Yeni konular

Geri
Yukarı