R7 265 görüntü vermiyor

MertGÜLBİL

Decapat
Daha fazla  
Bi arkadaşımdan R7 265 verdı, elınde fazlalıktan dolayı kartı takıyoruz çalıştırıyorum, fanlar falan donuyor ekrana goruntu vermıyor.

4 GB DDR3 RAM
Pentium Dual core CPU E6600
400 W Casper
G41MXE Anakart

Yeni PSU alıcam bütçe 130 TL, önerilerinizi beklıyorum.
750W PSU da taktık yine de görüntü vermedi fakat arkadaşın PC'ye takıyoruz çalışıyor. 500W PSU var, çözemedik bi türlü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bi arkadaşımdan R7 265 verdı, elınde fazlalıktan dolayı kartı takıyoruz çalıştırıyorum, fanlar falan donuyor ekrana goruntu vermıyor.

4 GB DDR3 RAM
Pentium Dual core CPU E6600
400 W Casper
G41MXE Anakart

Yeni PSU alıcam bütçe 130 TL, önerilerinizi beklıyorum.
750W PSU da taktık yine de görüntü vermedi fakat arkadaşın PC'ye takıyoruz çalışıyor. 500W PSU var, çözemedik bi türlü.

Farklı soketleri deneyin HDMI yerine DVI yada VGA sorunun kablodan yada girişlerden olmadığından emin olun aynı Anakarta başka ekran kartı takarak görüntü almaya çalışın hala devam ediyorsa temiz kurulum yaparak deneyin

Farklı soketleri deneyin HDMI yerine DVI yada VGA sorunun kablodan yada girişlerden olmadığından emin olun aynı Anakarta başka ekran kartı takarak görüntü almaya çalışın hala devam ediyorsa temiz kurulum yaparak deneyin

denedım dvı ylada hdmı da o karttan once kendı ekran kartım takılıydı slot calısıyor genede calısmıyor r7 265 anlıyamadım
Beyler yokmu bilen eden bu konuda yardımcı olucak ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı