Çözüldü R7 265 ve i5-2400S sistemin Far Cry 4 performansı ne olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ogzkagan

Hectopat
Makaleler
1
RAM
8 GB RAM
SSD veya HDD modeli
120 GB SSD
Ekran kartı
R7 265
Anakart
H61C
İşlemci
i5 2400S
Arkadaşlar, sizce ne kadar FPS alırım? 60 üstü verse yeterli.

Çözüm

Biraz internetten baktım da Ultra ayarlarda bile akıcı oynatıyor diye gösteriyor. İşlemcileri de hesaba katarsak yüksek ayarlarda çok rahat 60FPS alırsınız. Hatta ultrada da oynayabilirsiniz muhtemelen.

Biraz internetten baktım da Ultra ayarlarda bile akıcı oynatıyor diye gösteriyor. İşlemcileri de hesaba katarsak yüksek ayarlarda çok rahat 60FPS alırsınız. Hatta ultrada da oynayabilirsiniz muhtemelen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
8 GB ram R7 265 ve ultra ayarlar?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben gördüğümü söylüyorum.

Gerçekten çok iyi düşündüğümden bayağı yüksek çıktı ben min ayarlarda 60 bekliyordum.

Gerçekten çok iyi düşündüğümden bayağı yüksek çıktı benmin ayarlarda 60 bekliyordum.

Sıkıntı etmeyin hocam rahat oynarsınız. İşlemciniz bile oyunun önerilen ayarlarına uyuyor zaten.

IMG_20230616_000723.jpg

Haklı çıktınız hocam kusura bakmayın.

Estağfurullah hocam ne kusuru. Bende yeni öğrendim ve burada paylaşmış oldum.

@ogzkagan Hocam sizde eğer yapabilirseniz yorumumu çözüm olarak işaretlerseniz çok minnettar kalırım.

Son düzenleme:
İşaretlenmiyor hocam soru konusu o yüzden galiba. Ben yine de rapor yolladım belki işaretlenir.

1080p Full ayarlarda oynuyorum hocam hiç de kasmıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı