R7 2700X + RX 570 vs i5 9400F + RX 570 8GB

Çok sağolun bu inceliğiniz için ama bu alacağım sitede daha önceden ben ve ailem telefon almıştı bir kaç kez o yüzden güvenilir konusunda bir sıkıntı yok sistem olarak sadece bu siteden alabiliyorum kredi kartı bakiyem 3800 o yüzden kredi kartsız taksitle alacağım sistemi. Şuanda beni aydınlattınız merak ettiğim konuda fakat alacağım sistemin içinde soğutucu var mı yok mu onu bilmiyorum link bu Casper Excalibur CI5-9400F 2.9Ghz İşlemci 8Gb Ram 480Gb Ssd RX570 8Gb Ekran Kartı FreeDos İşletim Sistemli Gaming Bilgisayar Dediğim gibi bu link dışına çıkamam farklı sitelerde daha ucuza satılıyor evet bende bu siteye mecburum şuan
sistem özellikleri bu
  • Excalibur E60L Kasa Siyah
  • Intel® Core™ i5-9400F işlemci
  • Mikro ATX H310 L Serisi
  • AMD Radeon™ RX570 8GB 256 Bit GDDR5
  • 1 x 12cm ARGB(Gökkuşağı) 3 PIN Sistem Fanı
  • 2 x 12cm Otomatik Hız Ayarlı 4 PIN Siyah Sistem Fanı
  • LGA 115x Soket Fan

Son düzenleme:
Fiyatına göre gerçekten çok kötü bir sistem ama. Vatan Bilgisayar gibi pahalı satan yerler bile bundan çok daha ucuza satar. Bence bulunduğunuz ilde Vatan Bilgisayar varsa en kötü oradan önerelim. Evkur'a göre çok daha kaliteli bir bilgisayar alırsınız. Taksitli almak isterseniz Vatan Bilgisayar peşin fiyatına 6 taksit yapmakta kredi kartına. Evkur'dan almanız fiyat performans açısından ciddi bir hata. Size örnek bir sistem atayım.

Çok sağ olun bu inceliğiniz için ama bu alacağım sitede daha önceden ben ve ailem telefon almıştı birkaç kez o yüzden güvenilir konusunda bir sıkıntı yok sistem olarak sadece bu siteden alabiliyorum kredi kartı bakiyem 3800 o yüzden kredi kartsız taksitle alacağım sistemi. Şu anda beni aydınlattınız merak ettiğim konuda fakat alacağım sistemin içinde soğutucu var mı yok mu onu bilmiyorum link bu Casper Excalibur CI5-9400F 2.9Ghz İşlemci 8Gb Ram 480Gb Ssd RX570 8Gb Ekran Kartı FreeDos İşletim Sistemli Gaming Bilgisayar Dediğim gibi bu link dışına çıkamam farklı sitelerde daha ucuza satılıyor evet bende bu siteye mecburum şu an
Sistem özellikleri bu
  • Excalibur E60L Kasa Siyah
  • Intel® Core™ i5-9400F işlemci
  • Mikro ATX H310 L Serisi
  • AMD Radeon™ RX570 8 GB 256 Bit GDDR5
  • 1 X 12cm ARGB(Gökkuşağı) 3 PIN Sistem Fanı
  • 2 X 12cm Otomatik Hız Ayarlı 4 PIN Siyah Sistem Fanı
  • LGA 115X Soket Fan

Bu sistemi alırsan maalesef kazığın en büyüğünü yemiş olursun. Mahalle bilgisyarcısı bile bu kadar kazık atamaz. Ve de o kasanın kapağını açtığınızda garantisi gider ama toplama ile her parçanın ayrı garantisi vardır.

Mesajları geç gördüm. Sipariş ettim cuma günü artık. Evet vatandan taksitle yapıyor ama kredi kartı taksitle limitim 3800 o yüzden evkuru tercih etmek zorunda kaldım. Bilgisayar eve geldikten sonra nasıl açacam nasıl bios mu artk driver mi güncellemesi falan yapacam hiç anlamadım artk anlayan birisinden tel no isteyip konuşarak yapmayı rica edecem umarım yardım eden biri çıkar

Evet o paraya daha üst düzey alabilirdim ama tek alacağım site orasıydı mecburen aldım :( Marka olduğunu bilmiyordum sadece kasa marka sanıyordum komple mi markanın yaptığı pc ? Eğer öyleyse driverleri falan hepsi kurulu gelir herhalde ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı