R7 370 boşta 65 derece sıcaklık normal mi?

Emiruni

Hectopat
Ekran kartı modeli: Sapphire Nitro tek fanlı R7 370 2 GB OC versiyon.
Çalışma süresi: 5.5 saat.
Sıcaklık: 65 derece.

Bu süre zarfında oyun oynanmadı. Sadece Google Chrome'dan Online derse girdim. Tam kapatırken sıcaklığı 65 dereceydi, fazla gibi geldi bana. Bir de size sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek fanlı ise normal gibi. Üstelik o kadar da çalışmış.

Yük altında sıcaklıklar nasıl? Boşta hafif yüksek gibi. Kasanızın hava akışına da bağlı.

Tabii ki fazla. Oyun oynarken olsa problem yok. boşta en fazla 40 olmalı. O da eğer sisteminizin soğutması orta düzeydeyse.

Kasada Ekran kartının havayı gönderdiği kısmda havanın dışarı gideceği delikler var onları kapatacak şekilde kasayı duvara yaslamışım onun bu kadar etkisi olur mu acaba?
Yük altında sıcaklıklar nasıl? Boşta hafif yüksek gibi. Kasanızın hava akışına da bağlı.

Kasada Ekran kartının havayı gönderdiği kısmda havanın dışarı gideceği delikler var onları kapatacak şekilde kasayı duvara yaslamışım onun bu kadar etkisi olur mu acaba?
Yükteki sıcaklıkları atar mısınız?

Evet olur.

Tabi ki. Kasada fan yoksa ve dar bir alanda duruyorsa, ısınır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…