R7 370 mi, GTX 960 mı ?

ExOnly

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.

Ben yakın zamanda ekran kartımı deiştirecem fakat hangi ekran kartı alsam diye düşünüyorum oynıyacağım oyunlar kısacası şunlar;

Ark, GTA V, Rust, Battlefield (Son oyunu), ve Just Cause 3 böyle oyunlarla orta ayarlarda veya high ayarlarda 40-50 fps'nin altına düşmeyecek bir ekran kartları ise. Hangisi daha iyi? Hangisini daha çok fps alırım özellikle Battlefield oyunu ve Rust oyununu oynıyacağım. Sistem özeliklerim. 8GB ram i5 işlemci hangisi bu sistemle daha çok fps alırım. Ve şuanki ekran kartım GT730 bunu nasıl ve nerede satabilirim. 200 tl'ye satmayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
R7 370 ile GTX 960'ı kıyaslamak çok yanlış. GTX 950 bile R7 370'den daha iyi. GTX 960 çok daha iyidir. Ama bence R9 380 almalısın.

R7 370 ile GTX 960'ı kıyaslamak çok yanlış. GTX 950 bile R7 370'den daha iyi. GTX 960 çok daha iyidir. Ama bence R9 380 almalısın.
Arkadaşımızın tecrübesi az olabilir. Ön yargılı konuşmayalım lütfen. Emin ol senin gibiler yüzünden arkadaşlarımız bir şeyler öğrenemiyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı