R7 370 Sistemin GTA 5 Performansı

ÖMERASAF

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar. GTA 5 için sistemim sizce uygun mu? Ben tereddütte kaldım. Fıkrınıze ıhtıyacım var. MSI 760g p23 anakart, AMD FX6300 işlemci, asus r7 370 gamıng 4GB 256 bıt 12 GB RAM, 200GB SSD, 550 wat güç kaynagı.

Hocam merhaba,
Sistemi yeni mi toplayacaksınız yoksa şuan elinizde mevcut mu?
Sisteminiz GTA'yı Normal-High ayarlarda kaldıracaktır.

Kusura bakmayın biraz geç cevap vermedim ama yazdığım özelliklerdeki sistem şuanda kullandığım dır ara ara ufak tefek takılmalar oluyor oyun içerisinde çözemedim gtv 5 önerilen bir ayarı varmıdır acaba

MSI AfterBurner programı ile işlemci kullanımı-ekran kartı kullanımı-ekran kartı bellek kullanımı gibi değerleri açarak ne durumda olduklarına bakabilirsiniz.
Eğer işlemci darboğazı varsa veya ekran kartı belleği yetmiyorsa böyle takılmalar yaratabilir. Ekran kartı kullanımının %95'in altında olmaması gerek.

Hüseyin bey yorumunuz için teşekkürler peki önereceginiz fıyat ve performans bakımın dan bende olan ana karttan yüksek özellikte bir ana kart varmı dır

Hüseyin bey yorumunuz için teşekkürler peki önereceginiz fıyat ve performans bakımın dan bende olan ana karttan yüksek özellikte bir ana kart varmı dır

@BERWAR 'ın da dediği gibi anakart değiştirmenize gerek yok açıkcası. Anakartınız oyun performansına şu hali ile etki etmez. Sorunsuz da çalışıyorsa değiştirmeniz para israfı olacaktır. Ancak sorunlu ise soruna göre öneri veya yeni anakart önerisi yapabiliriz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı