Çözüldü R7 370 sürücü yükleme sonrası siyah ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Saers

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarı normal bir şekilde kullanırken ekranda titreme ve renk değişmeler oldu. Daha sonra bilgisayara reset attım. İlk başlarda normaldi. Tekrardan renk değişme ve ekran titremesi oldu. Bilgisayara tekrardan reset attım, bu sefer VGA no Signal hatası aldım. Monitörün VGA (dönüştürücü kullanıyordum) çıkışında sorun olduğunu düşünerek DVI kablo aldım çünkü onboard kullanırken bile görüntü gelmiyordu.
Kabloyu takıp kasayı çalıştırdım. İlk başta görüntü geldi, sonra tekrar gitti. ASUS logosunu gördükten hemen sonra gitti.
Güvenli modda açtım bilgisayarı ve aygıt yöneticisinden cihazı kaldıra bastım, sanırım orada sürücüyü sildi. Yeniden başlattım bilgisayarı ve ekran geldi ama bilgisayarda hafif donma oldu. Format attım bilgisayara, yine düzelmedi. Aygıt yöneticisinde Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı yazıyordu. Ekran kartının sürücüsünün yüklü olmadığını fark ettim. Tekrar yükleyince ekran ilk baştaki gibi siyah oldu. Şu anda ekran kartı sürücüsü yüklenmemiş şekilde kullanıyorum.
Benimle aynı sorunu yaşayan biri sorunu böyle çözmüş:

Ekran Alıntısı.PNG

Ben şahsen monitörün DVI çıkışı desteklemiyor gibi bir şey olduğunu düşünüyorum.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı