R7 3700U ile GTX 1650 eGPU darboğaz yapar mı?

Arda Alpay

Centipat
Daha fazla  
Dizüstü bilgisayara harici ekran kartı takılırsa darboğaz problemleri olur mu? R7 3700U mobil işlemcim var, ekran kartı kötü FPS sıkıntısı çekiyorum. Harici bir GTX 1650 falan taksam darboğaz olur mu?

Dizüstü bilgisayara harici ekran kartı takılırsa darboğaz problemleri olur mu? R7 3700U mobil işlemcim var, ekran kartı kötü FPS sıkıntısı çekiyorum. Harici bir GTX 1650 falan taksam darboğaz olur mu?
Yapmaz hocam.

Yapmaz, ama eGPU tam bir piyango gibi önermem. O kadar para harcayıp hiç bir işe yaramama ihtimali çok fazla.

Hocam yapmaz fazla bile gelir.

Hocam oyunlarda 1 saat oynadıktan sonra mavi ekran hatası alıyorum ve diyelim evde bir ışık açıldı ondan bile etkilenebiliyor. Çok hassas bir şey. Thunderbolt girişi varsa laptopta Case alıp yapın derim. O da çok maliyetli.

reis bilgisayar fiyatları biliyorsunuz r.i.p oldu bende laptopu değerlendirip yapmak istiyom bişeyler
Haklısınız tabii ki. Ben de öyle düşündüm. Fakat delirtti. Oyunun en heyecanlı yerinde bir anda mavi ekran olduğunu düşünün. Konsol alın derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…