R7 3700U - Vega 10 Sisteme Oyun Önerisi

Hocam bence yeni bir konu açın imkanı yok Ryzen 3 3200U bile oynatır kasmadan bu oyunu. Ne kadar süre önce denediniz ve deneme yaptığınız zaman sürücüler güncel miydi?

2-3 ay önce denemiştim, güncel sürücü kullanmıyorum genelde, AMD 19.12.1 driver sürümünü kullanıyorum, güncel kullandığımda şuan itibariyle oynadığım FIFA 22 ve CoD WWII oynayamıyorum fps düşüşü oluyor.

2-3 ay önce denemiştim, güncel sürücü kullanmıyorum genelde, AMD 19.12.1 driver sürümünü kullanıyorum, güncel kullandığımda şuan itibariyle oynadığım FIFA 22 ve CoD WWII oynayamıyorum fps düşüşü oluyor.
Hocam bence bir ayarda sıkıntı var güncel kullanınca fps yükselir bende yeni bir konu açın.

Hocam bence bir ayarda sıkıntı var güncel kullanınca FPS yükselir bende yeni bir konu açın.

Açmıştım hocam, driver karşılaştırması da yaptım defalarca, benim için şu anlık en stabil olan driver bu.
Konu çok dağıldı hocam, oyun önerilerini bekliyorum hala.

Açmıştım hocam, driver karşılaştırması da yaptım defalarca, benim için şu anlık en stabil olan driver bu.
Konu çok dağıldı hocam, oyun önerilerini bekliyorum hala.
Düşük ayarlarda witcher 3, Forza Horizon 4 ve yüksek ayarlarda Mafia 2 oynayabilirsiniz hocam. Tomb raider kaldırır mı emin değilim ama en düşük ayarlarda oynatır diye tahmin ediyorum

Düşük ayarlarda Witcher 3, Forza Horizon 4 ve yüksek ayarlarda Mafia 2 oynayabilirsiniz hocam. Tomb Raider kaldırır mı emin değilim ama en düşük ayarlarda oynatır diye tahmin ediyorum.

Sağ olun hocam, Witcher 3 oynadım 30 FPS ile, FH 4 oynamadım hiç ona bakacağım, Mafia 2'yi bitirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı